7 Yıllık Emektar Favoritim Satılıktır.

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

7 Yıllık Emektar Favoritim Satılıktır.

İleti Ozan_TAVSAN » 27 Nis 2017, 14:03

7 Yıldır beni taşıyan emektar Favoritim aracımı yenilemem nedeni ile satılıktır. Uzun süre daha binme niyetiyle her yerini elden geçirmiştim. 5 ay önce Ford Focus aldım. Bu süre zarfında Favoritime yine gerekli malzxeme değişimlerini yaptım. 2. araç olarak bana yük olacağından satmaya karar verdim.

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden- ... mi/6825723

Araç 7 yıldır bendedir.Yeni araç almama rağmen 2. araç olarak kullanmaktayım.İhtiyaç sebebi ile satma kararı alınmıştır.Sürüşü ve kullanımı keyifli emektar bir araçtır.Tüm motor , karbüratör bakımları,parça değişimleri , iyileştirmeleri tarafımdan yapılmıştır.Malzeme değişimlerinde en kalitelileri kullanılmıştır.
Triger zinciri yeni orjinal değişim.

Baskı balata valeo yeni (piyasada 150 tl baskı balata varken VALEO 350 tl olan kullanılmıştır).

Ateşleme bobini , ateşleme beyni , buji kabloları (özel lpg için üretim amerikan - piyasadakilerden değil).karbüratör temizliği tarafımdan yapılmış alt takoz , rolanti memesi yenidir.Karbüratör üst kapak tarafımdan cam elyaf,polyesterden yapılarak lpg için gerekli hava boşluğu ekonomik yakıt ve performans için tasarlanmıştır.orjinali mevcut olup verilecektir.

LPG mikser Pierburg 2E3 karbüratörüm için tasarlanmış ve POLONYA'dan satın alınarak tarafımdan montajı yapılmıştır.32 mm çapında tek boğaz ekonomik yakıt ve performans içindir.
LPG tankı 32 litre olarak yeni değiştirilmiştir.10 yıl lpg tank değişim sorunu yoktur.Lpg valfleri yenidir.Sorunsuz çalışma için röle ile aküden doğrudan beslenmiştir.Kışın en soğukta tek marş çalışmaktadır.

Diğer Favoritlerden bir farkı üstte bagaj demiri olmasıdır.

72 amper inci akü , 4 lastik Michelin Energy Saver ,

Ön camlar otomatik (sağ camın rahat kalkması için ufak bir temizliğe ihtiyacı var), merkezi kilit .

4 kapı lastiği yeni değiştirilmiştir.

Pasta cilası yeni yapılmıştır .

fenni muayene 2018 ağustos ayındadır.

Benzin hortumları yenidir.

Ortopedik koltuk olup orjinal haliyle durmaktadır.Koltuklar katlanabilmektedir.Arka koltuklar katlandığında bagaj hacmi epey büyümekte ve yük taşıma amaçlı rahatlıkla kullanabilmektedir.

Orjinal kitapçığı ve elimdeki bir kaç yedek parça alıcıya verilecektir.

Aracıma ait SKODA YOLDA adında sosyal medya (face)hesabı ve youtube kanalı mevcuttur.

skoda2.jpg

Ozan_TAVSAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: Skoda FAVORİT GLX 1994

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir