Eko66 gerçekten çalışıyor!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Eko66 gerçekten çalışıyor!

İleti loveskoda » 22 Tem 2008, 06:14

Arkadaşlar "Eko66" isimli cihazın gerçekten boş bi iddia olmadığını, çalıştığını düşünmeye başladım... NEDEN?

Firmanın resmi sitesinde şu şekilde açıklama yapılmış:

"EKO-66: Bünyelerinde hidrocarbon molekülleri bulunan her türlü gaz ve sıvı yakıtları düşük enerji Para konumundan yüksek enerjili ortho konumuna getiren 12,24 volt enerji ile çalışan , yanma olayını meydana getiren ikinci ana madde iki oksijen ile en üst seviyede birleştiren nötr konumdaki yakıt moleküllerini pozitif konuma getiren bu işlemler sonucunda egzoz ve baca gazlarındaki insan sağlığına ve çevreye zararlı olan karbonmonoksit gazını %0'a düşüren çevre dostu elektromanyetik bir cihazdır. "

Bu açıklamada cihaz ile Karbonmonoksit (CO) gazı çıkışının 0 a düştüğü anlatılıyor...

Aşağıdaki ise Eko66 kullanan arkadaşımızın egzoz ölçüm raporu: bu rapora göre 2006 yılında CO çıkışı var, alet takıldıktan sonra yapılan ölçümde CO çıkışı yok....

[quote="Gencler1980"]Bugün itibarıyla aracımı Göztepe muayene istasyonunda periyodik muayenesini yaptırdım,egzos ölçüm raporlarını yazıyorum(işte teknik veri) bir önceki yıla göre aynı araç yalan yok: (Elimin altında fare yok belge var)
CO: 2006       -->0,24 ;   2008-->0,00;

CoCorr:2006  -->0,24 ;  2008-->0,00

O2 :2006       --> 0,1      2008-->0,00

CO2 :2006     -->14,3     2008-->12,29
[/QUOTE]

Aşağıdaki de zaten EGE Üni. test sonucu... Ayrıca; firmanın sitesinden sizi tatmin edecek test sonuçlarına ulaşabilirsiniz...

Pencereyi%20kapatmak%20için%20tıklayınız

Ben tüm belgeleri inceledim, araştırmaya devam ediyorum... Yeni kanıtlara ulaştığımda sizlere bilgi vereceğimSmile

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FWD » 22 Tem 2008, 06:31

Enis sen yapma bari 

Ben baya bi araştırdım. Hiç inanasım gelmiyor. Gencler1980 nickli arkadaş reklam üzerine reklam yaptı. Dikkat edin siteye girdiğinde ilk mesajından itibaren eko66 hakkında herşeyi yazmış. Böyle bir cihaz almadan önce internette araştırmanızı mutlaka yapın. Boşu boşuna para vermeyin. Bir firma kendi sitesinde ürününü pazarlarken elbette kötülemez değil mi? O yüzden ben sitesindeki belgelere pek olumlu bakmıyorum. İnternette insanların %50'si işe yarıyor diyor, %50'si yaramıyor diyor. Ben şimdi kime inanayım? İşe yaramıyor diyenlerin hepsi de firma sahibi hakkında iyi şeyler söylemiyor zaten. Ayrıca cihaz bozulduğunda tamir edilemiyormuş, bunu da öğrendim. Ben 500YTL vereceğim taktıracağım arabama, bozulduğunda ne olacak? Ouch

Önemli bir bilgi daha: Skoda bu ürünleri kesinlikle ÖNERMİYOR!

Saygılar, sevgiler...

FWD
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 22 Tem 2008, 10:38

Yakıtta % 30 tasarruf sağlıyormuş diye her yerde yazıyor, çok iddialı! %30 tasarruf sağlasa gerçekten yer yerinden oynar yavvv!

Şu an ki yakıt fiyatlarıyla dizelden az tüketim sağlar... Bu kadar ciddi bir iş olsa her firma aracına fabrika çıkışı takardı. Zira emisyon ne kadar düşükse bir araç Avrupa'da o kadar makbul sayılıyor...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: İrfan Hoca
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Karoq 1.0 TSI DSG Style

İleti hetepe » 22 Tem 2008, 10:45

% 30 tasarruf sağlıyorsa diğer arkadaşlar neden lpg taktırıp 1500 2000 ytl veriyor? Ruhsata işletmesi, muayenesi sızdırmazlığı, aracın orijinalliğinin bozulması ,ayrıca alınan lpg yakıtı da cabası. 3 te 1 parasına bunu tak kurtul o zaman.Şimdiye kadar kimse düşünememiş yani?
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
/06fabiaHTP/
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,2

İleti BlueVRS » 22 Tem 2008, 11:13

Şu Eko 66 konusunu tekrar tekrar açmamanızı rica ediyorum,yeteri kadar paylaşıldı,artık kullanan deneyen ve bu foruma iki gün önce üye olmamış hepimizin tanıdığı bildiği bir arkadaştan yorum almak haricinde yeter reklamını yaptık bence..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

Araştırmalar & Karşılaştırmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir