Fabia TDI yakıt tüketimim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia TDI yakıt tüketimim

İleti hakanerdogan » 01 Mar 2008, 16:46

[quote="loveskoda"]Abi bu fabiaların göstergesinde bişey var:) ben de
 azına kadar doldurtmuştum, uzun süre gösterge full gösterdi, daha sonra aniden neredeyse yarıya düştü... Seninki de öyle olacak galiba...
[/QUOTE]

du bakalı n'olacak... buda en son hali, bir deponun bitişinin bütün evrelerini gözler önüne sereceğim, hep şehir içi, hatta semt içi kullanım diyebilirim.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 01 Mar 2008, 18:14

[quote="hakanerdogan"]al abi, sölesem inanma resmettim yazdım, akaryakıt fişlerinide tarayıp koysam mı? Big%20smile

yakmıyor namussuz, ama hiç bağırttırmam, zorlamam, lan dur şunu geçiyim diye gazlamam. şiir gibi gidecek araba.....

ah bide bu eurodizel denen veran ucuz olsa, sen o zaman gör abi...
[/QUOTE]
sana inancımız sonsuz hakan kardeş, bildiğimiz bir durumdur bu ama dediğin gibi o verane euro dizel burada 2,80 az önce 20 ytl lik aldım 7 küsür litre idi.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti ripple » 01 Mar 2008, 21:25

yakıt gösterge ibresi yarıya gelinceye kadar yavaş daha sonra hızlı hareket eder. genelde bütün arabalarda böyle. sağlıklı bir ölçüm için depoyu ilk fullediğin kadar fulleyip yakıt tutarını yaptığın km.ye bölmelisin.
ripple
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: etem kum
Nereden: Isparta
Arabanız: fabia hb.2010 1,4 dizel ambiante

İleti hakanerdogan » 17 Mar 2008, 16:03

konu biraz güncellensin istedim, 27 Şubatta Fullediğim deponun şu an yarısını bitirdim. 400 küsür km de olmalı.

bugün ise 17 Mart; 20 günde yarım depo bitirmişim...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Araştırmalar & Karşılaştırmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir