aracımda kabin içi sallanma problemi var

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

aracımda kabin içi sallanma problemi var

İleti aliayvaz » 11 Tem 2016, 23:39

arkadaşlar 6 aydır fabia kullanıcısıyım aracım 2011 model 1,6 tdi 68,000 km de herşeyinden memnunum ama tek bir sorunum var yoldan geldiğimde falan park ediyorum ve rolantide aracı biraz bekletiyorum bu sırada kabinde oturuyorum ve ayaklarımın sallandığını hissediyorum kafamı çok kurcaladı neden böyle birşey yapıyo olabilir ya da böyle bir şeyin olması normal mi ? şunu da belirteyim motor sesinde herhangi bir sorun yok tekleme gibi falan kaputu açıyorum motordada bir sallanma gözlemleyemiyorum fakat kabinde oturduğum zaman ayaklarımı salladığını titrettiğini bariz hissediyorum bazen kesiliyor 1-2 sn sonra tekrar devam ediyor bazı gün hiç olmuyor sonra yeniden oluyor bazen ilk çalıştırdığım zaman yapıyor hadi diyorum soğuk daha kendine gelmedi yol yapıyorum geliyorum devam ediyor hiç bir türlü anlam veremedim aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa ya da bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

aliayvaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ali ayvaz
Nereden: Bilecik
Arabanız: fabia 2011 1,6 tdi

İleti akademi » 12 Ağu 2016, 14:25

rolanti ayarını biraz yükseltirirseniz düzelir
akademi
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ali akpınar
Nereden: Trabzon
Arabanız: superb

İleti emre_2323 » 12 Arl 2016, 15:51

Merhabalar aynı model bende kullanıyorum. Aracı sıfır almıştım. Aynı sorunu bende yaşadım bir kaç gün kafa yordum ve nedeninin yazın klima kışın kalorifer olduğunu anladım son seviyede ise düşürüp titremenin kesildiğini göreceksiniz :)
TÜRK HALKI ÖYLE BİR MİLLETTİR Kİ ALLAH DÜNYAYA HAKİM OLACAK GÜÇ VERDİ İMAN ŞARTIYLA...
Kullanıcı avatarı
emre_2323
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Kılıç
Nereden: Elazığ
Arabanız: Fabia 2011 1.6 T.D.I.

Fabia II (Mk2 / 5J)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir