Seyahat Rehberliği

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Seyahat Rehberliği

İleti Renavatio » 28 Tem 2018, 09:34

Selam ün aleyküm arkadaşlar. Allah nasip ederse ağustosun 2. haftası gibi bir tatil yolculuğuna çıkmayı düşünüyorum. Hem maddi hem bedenen beni yormayacak şekilde bir rota ve program belirledim. Eşimi , oğlumu alıp bir haftayı geçmeyecek şekilde bir gezi düşündüm. Rota olarak ise;

Bursa dan çıkış, Kütahya-> Afyon-> Burdur- Salda gölü -> Denizli - pamukkale -> Aydın- Kuşadası -> İzmir alaçatı -> İzmir-> Manisa-> Balikesir -> Bursa'ya dönüş olacak.

Şimdi bu rota ve şehirler üzeri veya yakın civarı gitmem gerekebilecek , gezip-görmem için bildiğiniz , gitmemi tavsiye edebileceğiniz yer veya yerler var mı ? ( O kadar gelmişsin görmeden gitme diyebileceginiz :)) )

Benim amacım kültürel bir turizm amaçlı seyahat. Deniz plaj kum çokta önemsemem yanı. Doğa ve tarih öncelikli tercihimdir.

Bu yolculukta daha önceden tecrübeleriniz varsa bilgi verebilirmisiniz ? Neler yapmalıyım ? Yanıma neler almalıyım ?
Bu güzergah üzerinde tanışıp, görüşebilecegimiz dostluk kurabilecegim arkadaşlarlada tanışmak isterim :)

Saygılarımla. :)

Renavatio
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mücahit Sağlam
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI ELG

İleti rstz16 » 28 Tem 2018, 15:48

yıllardır merak ettiğim ama fırsat ve imkanı bir araya getiripte bir türlü gerceklestiremedigim bir rota belirlemişsin hemsehrim izmirden aşağı antalya dan sağa geçmek kısmet olmadı bana

bu tatil yoğunluğunda konaklama sorunu yaşayabilirsin
bir-kac seferde tur şirketleriyle gitmek niyetindeyim

hayırlı yolculuklar selametle
rstz16
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Bursa
Arabanız: fabia mk1flash

İleti Renavatio » 30 Tem 2018, 01:06

Tskler .Allah razi olsun.
Renavatio
CLASSIC