köpeğe çarptım....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

köpeğe çarptım....

İleti abdullah_ulusoy » 26 Oca 2014, 19:13

geçmiş olsun dostum

abdullah_ulusoy
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: abdullah ulusoy
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabi II 1.4 tdi elegance

İleti erginbkr » 26 Oca 2014, 23:20

phenomx3 yazdı:
kispest yazdı:
gunmetgunduz yazdı:ben ne kötü birisiymişim yahu!!!

Sevgili dostum, başına böyle bir iş gelmiş, geçmiş olsun. Olayı naklederken köpekten tek kelime bahsetmeyip yalnızca arabanın tamponunun tırnağından bahsedersen doğal olarak tepki görürsün, alınmaca gücenmece yok. Zaten olayı anlatış şeklinden olsun, köpeğin akıbetini soranlara verdiğin yanıttan olsun köpeği pek de sallamış görünmüyorsun. Biraz insanlık, hassasiyet meselesi.
+1

+1
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti SKDFORMAN » 26 Oca 2014, 23:44

erginbkr yazdı:
phenomx3 yazdı:
kispest yazdı:

Sevgili dostum, başına böyle bir iş gelmiş, geçmiş olsun. Olayı naklederken köpekten tek kelime bahsetmeyip yalnızca arabanın tamponunun tırnağından bahsedersen doğal olarak tepki görürsün, alınmaca gücenmece yok. Zaten olayı anlatış şeklinden olsun, köpeğin akıbetini soranlara verdiğin yanıttan olsun köpeği pek de sallamış görünmüyorsun. Biraz insanlık, hassasiyet meselesi.
+1

+1

+1
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

İleti Bluedays » 28 Oca 2014, 18:02

Olay tıpatıp benim geçen yıl yaşayıp, burada sizlerle paylaştığım olayla aynı.
Bende tatil dönüşü aynı şekilde aynı yerden çarpmıştım.
Hayvan yola öylece yığılıp kaldı. 100 metre evvel gördüm, arkadaş tamponuma dayanmış geliyor, köpek resmen intihar etti. Hayattan bezmiş gibi, yavaş yavaş yürüye yürüye tam önüme düştü. Mecburen çarptım. Araçtan inip, direkt hayvancağıza baktım, yol o kadar kalabalık ve vızır vızır bir yerdeydi ki, köpeği oradan kaldıralım dedim ama arkadaşlar bizim de hayati tehlikemiz olabileceği düşüncesiyle vazgeçirdiler. Ben 2-3 gün kendime gelemedim.
Hala da aklıma geldikçe içim sızlar. Lanet olsun arabaya, bir canlıya zarar vermeyelim yeter.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti ukalabukalemun » 23 Tem 2014, 10:18

kkkk945 yazdı:
erginbkr yazdı:
phenomx3 yazdı:
kispest yazdı:

+1

+1

+1

+1
ukalabukalemun
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: nihat
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 Skoda Fabia I 1.4 Ambiante Otm.

İleti SkodamFabiam » 24 Tem 2014, 17:25

kispest yazdı:

+1
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia 1.2 TSI

İleti hayalci1975 » 16 Ağu 2014, 13:29

köpeğe çarpıyorsun arabana acıyorsun ama köpeğin biri ısırdımı aman senmisin ısıran mantığı
hayalci1975
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: İzmir
Arabanız: skoda fabia TDi ambiante 2006

İleti aydin67 » 11 Ekm 2018, 12:02

Bir insanın değerleri olmalı şöyle düşünün Bir kediyi bir elektrik telinden kurtarmak isterken uğraşırken bir insan ölse o insan aslında yapılması gereken insani bir iş yapmıştır,yoksa bir kediye canını verdi denmez değerler için kah başarı olur kah zarar vesselam
aydin67
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kocaeli
Arabanız: fovorit 94

İleti lestat » 12 Ekm 2018, 09:05

sene 1970ler. Dedemler o zaman Almanya'da. Orman yolunda giderken önlerine sincap çıkıyor. Kurtaramamış çarpmış. Ondan sonra hemen almış hayvanları arabaya. doğal yaşama zarar vermekten ciddi cezası varmış çünkü.
Bakın 1970ler diyorum. nerdeyse 40 yıl önce. senin halkın ise yerde yatan ölmüş ayıya beddua okur. arabanın tamponuna bakar vs...
Medeniyeti AVM'de rezidansda aramasın kimse boşu boşuna. Arabayı parayla satın alabilir Avmyi parayla yaptırabilir. en lüks yemekleri en lüks yerlerde para ile yiyebilirsiniz. Ama medeniyeti para ile satın alamazsınız.
Kullanıcı avatarı
lestat
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Hakan ÖZLER
Nereden: İzmir
Arabanız: Fabia Elegance

Önceki

Fabia I (Mk1 / 6Y)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir