Fabia Motor Arıza Lambası Yanıyor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia Motor Arıza Lambası Yanıyor

İleti Tardis » 07 Kas 2017, 19:21

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın.

Araç motor arıza ışığı yakıyordu "16785 egzoz gazını geri döndürme sistemi yayılım çok düşük statik" uyarısını veriyordu. Egr değişecek dendi eyvallah dedim. Değiştik yine yandı sürekli biz söndürüyoruz 50 km sonra tekrar yanıyor. Çözüm bulamadım bu sayfada başına gelen arkadaşlar var bilgi verirseler çok sevinirim aracım Fabia 2001 101hp

Tardis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem GÜNER
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1 101 bg elegance

İleti MrSAVIOR » 10 Tem 2018, 10:08

Tardis yazdı:Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın.

Araç motor arıza ışığı yakıyordu "16785 egzoz gazını geri döndürme sistemi yayılım çok düşük statik" uyarısını veriyordu. Egr değişecek dendi eyvallah dedim. Değiştik yine yandı sürekli biz söndürüyoruz 50 km sonra tekrar yanıyor. Çözüm bulamadım bu sayfada başına gelen arkadaşlar var bilgi verirseler çok sevinirim aracım Fabia 2001 101hp

merhaba aynı sorun bende var egr valve pierburg orijinal parçayla değiştirdik ama 20 30,km sonra en fazla tekrar yanıyor usta test cihazına sokuyor bütün testlerden başarıyla geçiyor Allah için şu hata neden hala yanıyor artık yoruldum
MrSAVIOR
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir