Termostat takarken hangi Yönde olacak

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Termostat takarken hangi Yönde olacak

İleti MadloveR » 03 Arl 2012, 10:56

Abi sonuçta baya bir tecrüben var. ARkadaşın sıkıntısı da büyük ihtimal jikleden o yüzden senin adını verdim :)

Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti sainz » 03 Arl 2012, 17:41

MadloveR yazdı:Abi sonuçta baya bir tecrüben var. ARkadaşın sıkıntısı da büyük ihtimal jikleden o yüzden senin adını verdim :)

Bizim zamanımızda böyle forumlar yoktu, o nedenle her bildiğimi paylaşma gayretindeyimdir.

bu arada "bizim zamanımızda böyle forumlar yoktu, buralar hep tarlaydı" diyesim geldi ilk cümleyi yazarken. :D :D :D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
RS
RS

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Favorit 1.3LX

İleti Ömer Fatin » 03 Arl 2012, 18:01

sainz yazdı:bu arada "bizim zamanımızda böyle forumlar yoktu, buralar hep tarlaydı" diyesim geldi ilk cümleyi yazarken. :D :D :D

Tam yeriydi.

Bu arada ilgili konuda ki anlatımız için teşekkürler.

Söküp yeniden montajlayacağım ancak tereddütüm yeniden montaj yaparken, kelebeğin şekli nasıl olmalı ve zembereği gerdirmelimiyim o kısmı kafamda soru işareti kaldı.
1998 Skoda Felicia 1.3 GLX Combi
Benzin/LPG Tüketimi
Kullanıcı avatarı
Ömer Fatin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ömer Fatin
Nereden: Bolu
Arabanız: 98 Felicia GLX Combi

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi