2000 model1.3 GLX felicyam rönalti bozuklu acil yardım bekli

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2000 model1.3 GLX felicyam rönalti bozuklu acil yardım bekli

İleti vatan60mekan59 » 27 Arl 2016, 18:53

Slm alykm arkadaşlar benim sorunum 1.3enjeksiyonlu arcm ilk baş rönalti çok düşük olduğundan istop ediyordu bugün ustaya götürdüm boğaz kelebeğini temzletim çok basitce çalışır vaziyette sadece balata sipray sıkp gaz verip bıraktı bir ikre sonra istop edip biujile baktı 3tırnak Bosch vardı bunları tek tırnak nkk diye buji aldırdı ve taktı çalştrdm gezindim ama maalesef rônalti bozuldu arabayı viteste takıp hareket etmek için verdğmde rönalti düşmüyor 2binde takılıp kalıyo bilgisayara bağladık araza valn vardı sildi ama bide atapyisyon varmış onu da yaplm dediler yapamadılar elindeki bilgisayar programında bulamadılar neyapcn biliyorum akü söküp tekrar çalştrdm yine aynı yardımnza ihtiyacım var şimdiden teşekkür edyorm

vatan60mekan59
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahmut çetin
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Fabia

İleti shooter » 27 Arl 2016, 21:07

izmirde olsan adaptasyonu yapardım vag com ile ama herhangi bir skoda servisine git adaptasyon yaptır bi kaç gün rolanti takılır sonra düzelir takıcak birşey yok kafaya düzelmez ise msj at bakarız hal çaresine
Mahir ER
Kullanıcı avatarı
shooter
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Roomster 1.2 Htp

İleti vatan60mekan59 » 27 Arl 2016, 21:25

İnşlh ama burada servisten yana şansım yok bu araza cihazı bağladıkları porgm farklı mı ataptason yapmamı arıza tespit cihazları teşekkür eden
vatan60mekan59
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahmut çetin
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Fabia

İleti shooter » 28 Arl 2016, 09:41

normalde vag kablo ile yapabilmesi lazım. arıza tespit cihazı ayrı vag com kablosu ayrı
Mahir ER
Kullanıcı avatarı
shooter
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Roomster 1.2 Htp

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir