Hararet Hiç Yükselmiyor Motor Buzz :D

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Hararet Hiç Yükselmiyor Motor Buzz :D

İleti NazikAdam » 01 Oca 2017, 12:35

Mrb Akadaşlar Aracım Skoda Felicia 1.3 mpi Pick-up 2002 Model
Aracımın harareti yarım saat yola gidiyorum 55-60 derece arası tabi kışın da etkisi
Bundan dolayı kaloriferden dende tam randıman alamıyorum.Aklıma acaba benim araçta
Termostat yok mu sorusu geliyor?Çünkü rampa çıkarken falan hararet 80-90 derceyi bulabiliyor.
Ayrıca bir soru daha termostatı alırken dikkat etmem gerekenler neler 88 derece orjinali deniyor ama bu sıcaklıkta kalorifer sıcak üflemekten ziyade Alev Üfler :D 80 derece almayı düşünüyorum.Bunun la beraber fan Müşirinide
değişmek gerek mi 82 derecede açan bir müşir mi almak lazım yoksa orjinalmi kalmalı?
Teşekkürler .

Kullanıcı avatarı
NazikAdam
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Gaziantep
Arabanız: Skoda Felicia 1.3 Mpi Pick-Up

İleti AhmetH » 01 Oca 2017, 12:49

Vw audi seat skoda amblemli orijinal yedek parça satilirdi zamaninda komple yuvasi ve uzerinde hararet musuru ile birlikte 120 liraydi. Bulursaniz alin baska biseyede karismayin.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti NazikAdam » 01 Oca 2017, 12:54

AhmetH yazdı:Vw audi seat skoda amblemli orijinal yedek parça satilirdi zamaninda komple yuvasi ve uzerinde hararet musuru ile birlikte 120 liraydi. Bulursaniz alin baska biseyede karismayin.

Malesf öye birşeyi 2017 yılında bulabileceğimi sanmıyorum kafamdan 80' bir termostat alıp takmak ve başka hiç birşeye karışmamak geçiyor
Kullanıcı avatarı
NazikAdam
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Gaziantep
Arabanız: Skoda Felicia 1.3 Mpi Pick-Up

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir