Radyatör Delindi Yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Radyatör Delindi Yardım

İleti style » 17 Arl 2016, 21:43

SKDFORMAN yazdı:Kardeşim bu araçlarda elin biraz anahtar tutacak, bunu bil. Yoksa 1000 lira ile çözülmez bazı sorunlar.
Örneğin akü bitene kadar niye marş yapıyosun. 1 kere bastın, baktın çalışmadı, ineceksin aşağı LPG beyni üzerindeki rolanti ayar vidasını iki tur sola soğru açacaksın tamamdır. Yani bu çalışma olayı gaz ayarıyla alakalı.
Size tavsiyem araç 1-2 marşta çalışmassa boşa marş basmayın. İlk marşta ve bi kaç saniyede çalışacak şekilde ayarlayın. Ayarlayamıyosanız benzinde bırakın geceden. Sabahta benzinde çalıştırın.

Bunun gibi bazı püf noktalar var bu araçlarda. Bunları öğrenmeniz menfaatinize olacaktır. Yoksa bu motordan anlayan ustada kalmadı sanayide. Yapacam derken bozarlar, başınız ağrır.

Geçmiş olsun.

Abi araç hakkında bilgi sahibi olmak konusunda, ufak şeyleri bilmek konusunda sana katılıyorum.

Bugün sabah evin önüne usta geldi.
Bujileri söktü ve ateşte ısıttı, daha sonra tüp beyninin üstüne sıcak su döktü, sonrasında bir kablo yardımı ile aküden, bir yere kablo tuttu ve araba çalıştı, sanayiye gittik.
Oto elektrikçi Role denilen birşey yaptı, yağ değişimi ve antifiriz eklemesi yapıldı, tüp beyni yeni takıldığı için ikinci bir ayar yapıldı.
Şuan için HAMD olsun arabanın herşeyi güzel çalışıyor, inşaALLAH herhangi bir sıkıntı olmaz.
katkıta bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

style
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fatih
Nereden: Konya
Arabanız: Skoda Felicia 1999 43Kw

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir