Bide Bizde Şike Yok Derler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bide Bizde Şike Yok Derler

İleti fabia_2008 » 09 Tem 2008, 16:03

Galatasaray forması hakemi yaktı!

 
Merkez Hakem Kurulu, 2008-2009 sezonunda görev yapacak hakemlerin klasmanlarını açıkladı. Geçen sezon sonu Diyarbakır'da Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarına formayla katıldığı yönünde haberler yapılan Yıldıray Arslan amatöre düşürüldü.
Ligtv.com.tr olarak geçen sezonki liste ile bu sezonki liste arasındaki farkları sizler için inceledik:

G.SARAY FORMASI GİYEN HAKEM KENDİNİ YAKTI
Lig TV'nin haberine göre, Yıldıray Arslan Diyarbakır bölgesi hakemi. Süper Lig Klasmanı'na geçen sezon yükseldi. Ama sezon sonunda Diyarbakır'da şampiyonluk kutlayan Galatasaray taraftarları arasında olduğu ve üstelik üzerinde Galatasaray forması olduğu görüldü.


Merkez Hakem Kurulu’na bir şikayet dilekçesi gönderen Diyarbakırlı 20 futbol hakemi, Turkcell Süper Lig'de görev yapan hemşehrileri Yıldıray Arslan’ın fanatik bir Galatasaray taraftarı olduğunu ifade ederek, “Yıldıray Arslan, Galatasaray - Oftaş müsabakasından sonra Diyarbakır’daki şampiyonluk kutlamalarına katıldı. Ailesi ile birlikte giydiği Sarı-kırmızı formalar ve bayraklarla Galatasaray’ın sevincine ortak oldu” şeklinde ifade kullandı.


Yaş haddi sınırına da takılan Arslan seneye Amatör Lig'de maç yönetebilecek.


İŞTE YENİ SEZONUN HAKEMLERİ


MHK üst klasmana 12 yeni hakem alırken, klasman düşürüleceği ileri sürülen Bülent Demirlek, Hakan Sivriselvi, Vedat Yüksel gibi isimler listede kaldı. Geçen yılki süper lig kadrosundan çıkan isimler ise hakemliği bıraktıklarını açıklayan İsmet Arzuman, Çetin Sarıgül ve Cemil Şensöz’ün ile Yıldıray Aslan, Uğur Söylemez, Cüneyt Bakıroğlu ve Fatih Gökçe oldu. Üç kişi de askerlikleri nedeniyle hakemliğini dondurdu.
Yeni sezonda görev alacak hakemler şöyle:
Gökhan Güneşer, Bülent Yıldırım, Bünyamin Gezer, Mustafa İlker Coşkun, Özgüç Türkalp, Selçuk Dereli, Zafer Önder İpek, Cem Deda, Kuddusi Müftüoğlu, Mustafa Kemal Abitoğlu, Mustafa Öğretmenoğlu, Erbay Aldemir, Aytekin Durmaz, İlker Meral, Fethi Serkan Koçak, Taner Gizlenci, Özgür Yankaya, Hakan Sivriservi, Vedat Yüksel, Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek, Serkan Çınar, Süleyman Abay, Bülent Demirlek, Hakan Ceylan, Hakan Özkan, Hüseyin Sabancı, Tolga Özkalfa, Deniz Çoban, Suat Arslanboğa, Zafer Demir, Çağatay Şahan, Koray Gençerler, Yunus Yıldırım, Nihat Akman, Mürvet Sezer, Abdullah Yılmaz, Barış Şimşek, Halis Özkahya


alıntıdır milliyet gazatesi
 
fabia_2008
Yeni Üye
Yeni Üye
 
İleti: 0
Kayıt: 13 Oca 2008, 00:23

Genel Sohbet ve PaylaşımKimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir