emission workshop 2006 octavia

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

emission workshop 2006 octavia

İleti ADEPIRON » 16 Tem 2019, 09:50

aracım octavia 2006 lpg li bobin buji boğaz kelebeği hepsini değiştirdim şu anda da emission workshop ve arıza lambası yanıyor güya dün bobini değiştirdim lpg ayarlarını da yaptırdım başka bir usta elektrik ve lpg sıkıntısı var dedi arızaları sildirdim servisten çıktım yine motor ve emisyon arızası çıkıyor teşekkür ederim

Eklentiler
pAxk61R.jpeg
yolda sağ sol şerit dolu iken selektör yapmayınız gidecek yer yok ki yer verelim
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: RAMAZAN
Nereden: Bingöl
Arabanız: OCTAVİA 2006

İleti Kadir turaci » 18 Tem 2019, 22:04

Aynı sıkıntı benim araçta oldu servise gittim arızayı sildirdim petrolü değiştirme mi söyledi artık lpg ve benzin bp den alıyorum arada benimde biniyorum ve devirli kullanıyorum sıkıntı yok epey zamandir
Kadir turaci
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Kadir turaci
Nereden: Konya
Arabanız: Skoda 2006 a5 1.6 elegans

İleti Hakbilir » 27 Kas 2019, 10:12

Kadir turaci yazdı:Aynı sıkıntı benim araçta oldu servise gittim arızayı sildirdim petrolü değiştirme mi söyledi artık lpg ve benzin bp den alıyorum arada benimde biniyorum ve devirli kullanıyorum sıkıntı yok epey zamandir

Merhabalar,
Aynı sorun bende var fakat benim aracım2004 model 1.9 dizel otomatik Emission work ship uyarısıyla beraber motor arıza lambası yakıyor, araç çekişten düşüyor. Gösterdiğim bütün ustalar araçta sıkıntı olmadığını söylüyor. Yakıttı hep opetten alıyorum
Hakbilir
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Baatın hakbilir
Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia 2004

Octavia I (A4)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir