1.6 TDI DSG GREENTECH 6.NESİL 110HP OPTİMAL CR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1.6 TDI DSG GREENTECH 6.NESİL 110HP OPTİMAL CR

İleti useitplease » 17 Ağu 2016, 18:26

Arkadaşlar aranızda yeniyim.Öncelikle hepinize aracımdan daha da iyi araçlar nasip olmasını temenni ederim.Forumu başlık için araştırdım fakat bulamadım gözümden kaçtıysa affola. başlıkta dediğim gibi 1.6 TDI DSG şanzuman greentech 6.nesil optimac cr skoda octavia aldım.2015 model ve 24.000 km de.çok şükür kazasız belasız boyasız değişensiz.

Öncelikle 1.sorum aracıma yaptırabileceğim düzeltmeler nedir? Örneğin ben plakalıkları söktürüp kalınlaştırdım.
2.sorum sol ön kapıda bulunan cam açma kapatma panelindeki sağ ön camı açan tuşun 1.kademesi çalışmıyor.yani manuel açmak için 1. kademede bastırınca çalışmıyor ama ikinci kademeye geçince çalışıyor.(kapatma kademelerinde sorun yok) bu sorunu nasıl halledebiliriz ? garantiden yapılır mı
3.sorum da bagaj kapagı ustune ınce spoıler yaptırmak istiyorum. Ucuza nerden nasıl temin ederim.
4.sorum medya teyp var dokunmatik.bunun torpido gözünde cd yeri olmalı diye biliyorum fakat SD giriş yeri var . sanırım CD yeri full olanlarda olmalı.Bilgi verir misiniz?
5.sorum arac ekranında video oynatma imkanı var mıdır ?

Şimdiden herkese çok ama çok teşekkür ederim...Hoşbuldum...

useitplease
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MUHARREM ZURNACI
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: OCTAVİA

Octavia III (5E)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir