MOTOR ARIZA IŞIĞI SORUNUM ÇÖZÜMLENDİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

MOTOR ARIZA IŞIĞI SORUNUM ÇÖZÜMLENDİ

İleti fatihduman » 23 Mar 2010, 15:30

ARKADAŞLAR MERHABA UZUN ZAMANDIR KAFAMI KURCALAYAN MOTOR ELEKTRONİĞİ IŞIĞINDAN KURTULDUM LAMBDA SONDASINI DEĞİŞTİRDİM FAKAT ESAS PROBLEM KÖTÜ YAKIT KAYNAKLI HAVA BOĞAZINDAKİ KURUM ŞEKLİNDEKİ PİSLİK BU PROBLEM LAMBDA SONDASI DEĞİŞSEDE O KISIM TEMİZLENMEDEN VE VAG COM CİHAZI İLE ARACA TANITIMI YAPILMADAN ÇÖZÜMLENMEZ İMİŞ BALIKESİRDE ÇOK İYİ BİR USTAYLA TANIŞTIM SON DERECE İLGİLİ VE TEMİZ BİR BEYFENDİ SANAYİSİTESİNDE ŞEHİRLİ OTO  ARACIMIN TÜM AĞIR BAKIMLARINI ClapHERKEZE İLGİSİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER SAYGILAR BİRDE SONDA BOSS MARKADIR SOKET PROBLEMİ OLMADI MALİYETİ 180 TL ARTI KELEBEK BOĞAZI TEMİZLENDİ GENEL BAKIMI OLDU TEŞEKKÜRLERTongue

fatihduman
CLASSIC
CLASSIC

İleti pisces » 22 Mar 2011, 20:23

dostum benimde epcve motor elektroniği yanıyor ,usta bilgisayara bağladı bilgisayarda egzosmanifoldu hatası verdi. bilgisayarla arabanın hafızasını sildi ,fakat ertesi gün yine yandı. ne yapmam lazım sönmedi gitti şu ışıklar.
pisces
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: serkan söylemez
Nereden: Karabük
Arabanız: skoda fabia 2004

İleti tivoli » 22 Mar 2011, 21:25

pisces yazdı:dostum benimde epcve motor elektroniği yanıyor ,usta bilgisayara bağladı bilgisayarda egzosmanifoldu hatası verdi. bilgisayarla arabanın hafızasını sildi ,fakat ertesi gün yine yandı. ne yapmam lazım sönmedi gitti şu ışıklar.

arıza kaydını silmek sorunu çözmez.. hata kodu veren bölgede arıza varsa ustanız ne kadar bilgisayarda silerse silsin sistem tekrar arıza kaydı verecektir.
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir