ALBEA SOLE - PALİO SOLE

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ALBEA SOLE - PALİO SOLE

İleti elegance » 22 Eyl 2008, 23:50

ya clio olsun albea olsun palio olsun bunlar en sorunsuz araclardır mercedesde sorun cıkar bunlarda cıkmaz cümkü bunların sorun cıkaracak bi aksamı yoktur benim cliodan biliyorum

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti Crzyboy » 22 Eyl 2008, 23:54

[quote="elegance"]ya clio olsun albea olsun palio olsun bunlar en sorunsuz araclardır mercedesde sorun cıkar bunlarda cıkmaz cümkü bunların sorun cıkaracak bi aksamı yoktur benim cliodan biliyorum[/QUOTE] Clionun pompa sorunu var 2004 symbol vardı bizdede ondan biliyorum pis yakıtı affetmiyor hiç
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti elegance » 22 Eyl 2008, 23:55

[quote="Crazyboyy"][quote="elegance"]ya clio olsun albea olsun palio olsun bunlar en sorunsuz araclardır mercedesde sorun cıkar bunlarda cıkmaz cümkü bunların sorun cıkaracak bi aksamı yoktur benim cliodan biliyorum[/QUOTE] Clionun pompa sorunu var 2004 symbol vardı bizdede ondan biliyorum pis yakıtı affetmiyor hiç[/QUOTE] ha dogrudizelleri öyleydi onların ama benzinlisini tepe tepe kullan o derecydi
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti Crzyboy » 22 Eyl 2008, 23:57

[quote="elegance"][quote="Crazyboyy"][quote="elegance"]ya clio olsun albea olsun palio olsun bunlar en sorunsuz araclardır mercedesde sorun cıkar bunlarda cıkmaz cümkü bunların sorun cıkaracak bi aksamı yoktur benim cliodan biliyorum[/QUOTE] Clionun pompa sorunu var 2004 symbol vardı bizdede ondan biliyorum pis yakıtı affetmiyor hiç[/QUOTE] ha dogrudizelleri öyleydi onların ama benzinlisini tepe tepe kullan o derecydi[/QUOTE] Baya masraf etmiştik 2004te sıfır aldık çelik jant,sunroof,film... derken o zamanlar eşi yoktu pompa arıza verince düzen tutmadı salladık gitti Confused
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti elegance » 23 Eyl 2008, 00:02

[quote="Crazyboyy"][quote="elegance"][quote="Crazyboyy"][quote="elegance"]ya clio olsun albea olsun palio olsun bunlar en sorunsuz araclardır mercedesde sorun cıkar bunlarda cıkmaz cümkü bunların sorun cıkaracak bi aksamı yoktur benim cliodan biliyorum[/QUOTE] Clionun pompa sorunu var 2004 symbol vardı bizdede ondan biliyorum pis yakıtı affetmiyor hiç[/QUOTE] ha dogrudizelleri öyleydi onların ama benzinlisini tepe tepe kullan o derecydi[/QUOTE] Baya masraf etmiştik 2004te sıfır aldık çelik jant,sunroof,film... derken o zamanlar eşi yoktu pompa arıza verince düzen tutmadı salladık gitti Confused[/QUOTE] bende benzinliyi 2004 te sıfır almıştım tam emekli park sorunu yasayabilecek adam arabası altı o kadr yüksekki taş gelse degmiyo bile
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti demir_01 » 23 Eyl 2008, 00:24

[quote="sinnex"][quote="demir_01"][quote="ömerfelek"]kayınbabamda 1.2 albea var arkadaşlar valla ben onunla uzun yolda 150-160 kadar hız yaptım fabiamda fabiam die ağladım korkudan 90 a geri düştüm acelemizde vardı kayınbaba artık benim arabamı alıyo uzun yola gidiceği zamanSmile [/QUOTE]

albeadan albeaya mı fark var yoksa surusten surusemı bılmıyorum ama soyledıklerınızle benım soyleyeceklerım celısıyor arkadasımın surdugu arac 160 la gıderken arkasında sahın cekıyodu sehır ıcındekı performans superdı ayrıca o hızlardada o kadar guvensız deıldı yanı hanı favo desen tmm dıcem ama albea veya palıo bunlar adanada sahın bıle 220 yapıo guven verıyor
[/QUOTE]

Yanlış anlamadıysam şahin 220 yapıyor dedin sanırım ve güven veriyor dedin dimi?
[/QUOTE]

bizim favorit gibi leylek leylek gezmıyor bu adamlar ne olsa bu sahınlerın ıcınde buyuduk ne olsa bunların yarıslarını ızlemeye gıttım araba yere 3 parmak ha 220 ııle vırajda guvenlı demedım sadece 200 un altındakı hızlarda  guvenılır bence ama bızım sıtede dıger araclar basta kus serısı olmak uzre tum araclar kotü gozuyle bakılıyor  
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Araştırmalar & Karşılaştırmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir