Motosiklet Arabama Çarptı

Alım - Satım, Kasko, Sigorta, Trafik Cezaları, Kanunlar, Ehliyet vs. gibi konulara bu bölümde cavaplar arayabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Motosiklet Arabama Çarptı

İleti rundll » 17 Tem 2012, 14:35

forman37 yazdı:gecmıs olsun fazla hasar yok gıbı gorunuyo motoru kullanan kısıde bısey varmı pekı ?

Çocuk başına vs. darbe almadı, herhangi bir yerinde sıyrık da yoktu. Tek tesellimiz o oldu.

Gidecek hiçbir yerin olmasa da yürümeye devam et. Mesafelerin ötesini görmeye çalışma.
Bu, insana göre değildir. İçine dön. Fakat korkunun seni etkilediği gibi etkilenme. (Mevlana)

Kullanıcı avatarı
rundll
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: 2011 Fabia Ambiente Dinamik - 1.2 TSI 105 HP

İleti rundll » 17 Tem 2012, 14:39

ayhani yazdı:
mustklc yazdı:ya da aracı kaydırdın ...... bu durumda da kasko bir halta yaramıyor. polis çağıracaksın zabıt tutacak, sana alkol testi yapacak, rapor verecek. rapor olmazsa gene kaskodan zırnık yok.

Geçen sene arabayı dağ yolunda kaydırım 360 derece spin attıktan sonra yolun kenarındaki kar kütlesine çarpmıştım. Hemen sigortacımı aradım ne yapayım diye. O da hasar miktarını sordu bende tampon kırıldı deyince fotoğrafını çekin yeter polise çağırmanıza gerek yok dedi bende öyle yaptım. Kasko sorunsuz değiştirdi. Kaskom Axa sigortadan bilginiz olsun.
Bizimki de Axa sigorta. Babam yetkiliyi aradığında aracın fotoğrafını çekin demiş sadece. Perşembe Ankara'ya (eve) dönüyoruz. Gelişmelerden haberdar edeceğim işlemlere girişince artık.
Gidecek hiçbir yerin olmasa da yürümeye devam et. Mesafelerin ötesini görmeye çalışma.
Bu, insana göre değildir. İçine dön. Fakat korkunun seni etkilediği gibi etkilenme. (Mevlana)

Kullanıcı avatarı
rundll
CLASSIC
CLASSIC

İleti Bluedays » 17 Tem 2012, 16:20

Kardeş aracın yeniymiş. Sen sen ol sakın tutup, mini onarımdan yararlanmak adına aracını auto king'e teslim etme.
Adamlara 4 cm hafif göçük gösterdim, komple burayı boyayacağız dediler. Boyatmadım. Halen duruyor, nazarlık misali.
Senin aracı komple boyarlar. Git usta bi kaportacıya çektirme yöntemiyle boyasız hallederler diye düşünüyorum. Yani son çare olarak mini onarımı düşün.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti rundll » 05 Eyl 2012, 22:40

250 TL'ye halletik her şeyi ama ön tamponun boyanan yeri arabanın rengiyle tam tutmuyor. Müsait bir zamanda gidceğim tekrar bakalım. Tanıdık dedik ama işçilik sorun çıkarttı. Fotoğrafını yarın koyacağım.

Kullanıcı avatarı
rundll
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Mevzuat - Prosedür

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir