Alkolden dolayı alınan ehliyet hakkında

Alım - Satım, Kasko, Sigorta, Trafik Cezaları, Kanunlar, Ehliyet vs. gibi konulara bu bölümde cavaplar arayabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Alkolden dolayı alınan ehliyet hakkında

İleti djisis » 11 Şub 2014, 17:34

therasmus yazdı:
djisis yazdı:
therasmus yazdı:Alkol alıp trafiğe çıkanlar umarım kimseye zarar vermeden takla atarlar,şarampole yuvarlanırlar.
En azından millete bulaşmamış olurlar.

Çok gerekli bir mesaj olmuş yazmadan yapamadın değil mi?
Biz neyden bahsediyoruz sen neyden bahsediyorsun önceki mesajlarımızdan hiç mi ders çıkarmadın?
Konu hakkında bilgin varsa paylaş yoksa gereksiz mesaj yazma...

Mesaj yazıp yazmamam seni ilgilendirmiyor gözüm,
Böyle ibretlik bir konu görünce yazamadan edemedim.

Bundan sonra alkollü trafiğe çıkmıyorsan tabiiki sözüm sana değil.

İşte yanıldığın nokta burası,
Konu ibretlik değil sadece bilgi paylaşımı yapılıyor,
Ben detaylı bir bilgi alamadığım için burada yaşadıklarımı paylaşıyorum benden sonra benzer durumu yaşayanlar benim gibi uğraşmasınlar,

Sadece düşünce yapısı başka bir şey değil...

kkkk945 yazdı:Çok geçmiş olsun. Bu tür bürokratik işlemlere maruz kalmamak için alkollü araç kullanmamak gerekiyor. Fakat bununda akla mantığa uygun bir sınırı olması lazım. Alkol kullanmayanlar kızıyor belki ama 1-2 bira alınca alkollü çıkmak ve 2 yılla yargılanmak, dünyanın cezasını yemek. aracın muayenesini 2 gün geçirince aracı trafikten men etmek gibi yaptırımları ben şahsen anlayamıyorum. Adamlar araba çalıyor kamkaç yapıyor evlere giriyor rüşvet alıyor yolsuzluk yapıyor hiç birşey olmuyor onlara. İnsan cidden isyan ediyor. Alkole sigaraya yapılan astronomik zamlarla insan kendini dışlanmış hissediyor. Özgürlük demokrasi adalet hukuk var deniyor sonrada. Ben anlamıyamıyorum arkadaş yaaa.

Teşekkürler, sana katılmamak elde değil hocam
Şu an sömürü noktasında hedef bizleriz zaten,
Ayrıca hiçbirşey değilde sadece kurumlarda ki çok bilmiş memurlar deli ediyor adamı zaten...

djisis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bahadır AYDOĞDU
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman 135 GLX

Önceki

Mevzuat - Prosedür

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir