Yeni süperb ile ilgili fikirleriniz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni süperb ile ilgili fikirleriniz

İleti Guerra » 21 Ağu 2014, 15:50

Mrb,
Öncelikle foruma yeni üye oldum, herkese hayırlı günler,
Kafama takılan bir durum var ve sözlerinde fikrini almak istedim, şuan 2013 yeni Leon tdi+dsg+Plus Paket aracım var ve 14000km de, aracımdan menunumda ama tek ve büyük sıkıntım olan Leona arkaya 3 kişi uzun yol olmuyor, belli bir zaman sonra herkesin bacakları uyuşmaya başlıyor, heleki çocuk koltuğunu taktımmı arka bitti, buda beni rahatsız ediyor, Süper +prestij paket +anahtarsız çalıştırma için birkaç yerden fiyat aldım ve 91500 Tl gibi bir rakkam alıcam sanırım, aracımın uzatılmış garantisi var onuda buna aktarıyorlar, fiyat nasıl bilmiyorum ama süperbin 2ci eli daha pahalı anlamadım, en çok kafama takılan ise yeni kasa çıkıcak söylentileri bu varsa beklemeye gelebilirim, şuanki aracım ile aynı motor ve şanzumanı kullanıyor acaba değermi bilemiyorum ama Superbide çok beğendim...

Guerra
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Superb

İleti kispest » 21 Ağu 2014, 20:37

90000 lira verip Skoda almak... Ne denir bilemedim.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti İstop » 21 Ağu 2014, 21:12

Hocam renkler ve zevkler tartısılmaz denır velakin enes ustaya katılıyorum. hayır 90 bın az bı para degıl o paraya skoda almak gercekten banada degısık geldı o fıyatın yarısına ıkıncı el ve gayet guzel kullanacagınız veya ne bılıyım o paranın tamamına cok ama cok daha zevklı ve kullanıslı bı bmw vesaıre arac almak varken garıpsedım. 5 bıne bı forman alsanız zaten 5 sene ıcınde 90 bın masrafınız olur :) yınede tercıh sızın gonlunuze gore olur ıns.
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Amasya
Arabanız: Forman 135lx

İleti Guerra » 21 Ağu 2014, 22:04

Aslına bakarsanız böyle donanımlı bir araca fiyat normal bence ama marka imajı kesinlikle var, bmw den dilim gerçekten çok fena yandı 2ci el 320d bende düşündüm ama kilometreleri beni korkuttu, Passat düşündüm ama süperb e göre çok pahalı, insignia baktım içi küçük onunda, süpersin garantisini 3 sene uzatıp Full dolu bir arabaya binerim diye düşünmüştüm ama marka imajı kafama takılıyor aslında, birde aracın 96.700tl den 91.500 lere şiddetli pazarlıklar ile düşmesi biraz beni yönelttide ama bundan dolayı burda konu açtım ve fikşrlerinizde benim için önemli...
Guerra
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti İstop » 21 Ağu 2014, 23:01

hocam haklısınız lakın skodayı bmw yı gecelım tecrube edınmıssınız zaten bızım memlekettede mubarek araba almak bı zulum zaten vergısı masrafı aracıların acgozlulugu vesaıre derken dısarda 15-20 bın eden araba burda 100 bını buluyo gecen tanıtımını ızledım superb lerin cekişi iç dizaynı gayet guzel dıye anlatılmıs ama işte bu araclara sahıp fazla kısı yok yıne sızı en ıyı bılgılendırecek olan superb kullanıcıları olacak forumda varsa zaten yardımcı olurlar Allah kaza bela vermesın gonlune gore olur ıns. Bu arada eskı modeller ıcın konusuyum rahatlık ve yakıtta on numara ama ayarsızlıktada on numara skoda :)
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Amasya
Arabanız: Forman 135lx

İleti SKDFORMAN » 22 Ağu 2014, 00:27

Guerra yazdı:Mrb,
Kafama takılan bir durum var ve sözlerinde fikrini almak istedim, şuan 2013 yeni Leon tdi+dsg+Plus Paket aracım var ve 14000km de, aracımdan menunumda ama tek ve büyük sıkıntım olan Leona arkaya 3 kişi uzun yol olmuyor, belli bir zaman sonra herkesin bacakları uyuşmaya başlıyor, heleki çocuk koltuğunu taktımmı arka bitti, buda beni rahatsız ediyor, Süper +prestij paket +anahtarsız çalıştırma için birkaç yerden fiyat aldım ve 91500 Tl gibi bir rakkam alıcam sanırım, aracımın uzatılmış garantisi var onuda buna aktarıyorlar, fiyat nasıl bilmiyorum ama süperbin 2ci eli daha pahalı anlamadım, en çok kafama takılan ise yeni kasa çıkıcak söylentileri bu varsa beklemeye gelebilirim, şuanki aracım ile aynı motor ve şanzumanı kullanıyor acaba değermi bilemiyorum ama Superbide çok beğendim...

Fiyat konusunda bişey diyememmekle birlikte son yapılan ötv artışından sora araç fiyatları allak bulllak. Sıfır araç alıp kar eden ilk defa gördüm ben. Evet fiyatlardaki bu çalkalanma çok garip. 2. elinin pahalı olmasının bir nedeni sıfır araçları alırken sıra beklemeniz ve bazen bir kaç ayı bulması teslimatın, diye düşünüyorum.
superb ye seneler önce bir defa binmiş ve hayran olmuştum. bir bankanın makam aracı olarak kullanılıyordu. araç eski modellerle kıyaslanmaz. Audi, wolswogen, vs. kısacası alman neyse oda o.
Karar sizin ama bilen bilirki superb ye kötü araç diyen çıkmaz bence.
Fiyat konusuda bütçe meselesi. Ekonomik durumla alakalı. Herkes kendi cebine göre araca biner.
diye düşünüyorum. Nacizane
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Arabanız: Forman LX

İleti hetepe » 22 Ağu 2014, 09:31

Madem yepyeni, konforlu, performanslı ve karizmatik aracınızı sadece ''hacim'' nedeniyle değiştirmek istiyorsunuz, superB için Kombi olanını, ya da başka markalardan büyük arabaları düşünmenizi öneririm.
örneğin vito, vaneo, caravelle gibi...daha ucuza, konfor alırsınız.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
/06fabiaHTP/
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,2

İleti Guerra » 22 Ağu 2014, 13:50

kkkk945 yazdı:
Guerra yazdı:Mrb,

Fiyat konusunda bişey diyememmekle birlikte son yapılan ötv artışından sora araç fiyatları allak bulllak. Sıfır araç alıp kar eden ilk defa gördüm ben. Evet fiyatlardaki bu çalkalanma çok garip. 2. elinin pahalı olmasının bir nedeni sıfır araçları alırken sıra beklemeniz ve bazen bir kaç ayı bulması teslimatın, diye düşünüyorum.
superb ye seneler önce bir defa binmiş ve hayran olmuştum. bir bankanın makam aracı olarak kullanılıyordu. araç eski modellerle kıyaslanmaz. Audi, wolswogen, vs. kısacası alman neyse oda o.
Karar sizin ama bilen bilirki superb ye kötü araç diyen çıkmaz bence.
Fiyat konusuda bütçe meselesi. Ekonomik durumla alakalı. Herkes kendi cebine göre araca biner.
diye düşünüyorum. Nacizane

Son yapılan ötv zammı %5 ama arabalara %15 zam geldi,ben aracımı 59000TL Ye almıştım şuan takasa 61000TL ye sayılıyor,ama o zam gelmezsse 50000 lere giderdi tahminim,almayı düşündüğüm araç zamlandı ama kendi aracımıda orantılı verdiğim için zararım olmuyor,ama halen kararsızım.
Guerra
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Bugra » 03 Kas 2014, 19:54

SüperB için olumsuz yorum yapanlara pahalı diyenlere katılmıyorum o fiyata o donanımda alınabilecek ender araçlardan bizzat kendim binip konforunu genişliğini donanımını kilmasını yol tutuşunu test ettiğim için söylüyorum muhteşem bir araba o fiyata tabi.
Sonra döndüm dedim ki "iyi ki Fabia almışım"
Kullanıcı avatarı
Bugra
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Buğra Yzb
Arabanız: Seat ibiza 1.4 Tdi Stylance 2008

İleti serhat_a89 » 03 Kas 2014, 21:26

Ben şahsen Suberp tavsiye ederim, hacim önemli diyorsanız SUV modellere de bakabilirsiniz bence, mesela Kia Sorento, Honda cr-v, Hyundai santa fe gibi
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Balıkesir
Arabanız: Rapid HB 1.0 TSI DSG

İleti tnt68 » 04 Kas 2014, 19:58

Skoda Candır ama benim görüşüm 90.000 TL bir araca verip onuda türkiye yollarına park etmek!!! çok değişik birşey..
Kullanıcı avatarı
tnt68
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fsoner
Arabanız: Tabanway 2.8 OTİ Elegance

İleti prvnilaska734 » 05 Kas 2014, 10:59

VERİRİM ABİCİM BEN O PARAYI.. ÇATIR ÇATIRDA VERİRİM ALIRIM SKODAYI. NE YANİ 100 MİLYAR VERİNCE SKODA ALINMAZMI ?? EN LÜKS PAKEDİ ALINMAZMI ?? SUPERB 30 MİLYARAMI SATILSIN ?? İLLE AUDİ VW BMW FALANMI ALINCAKMIŞ 100 MİLYAR VERİNCE. :DDD BABACIM AL SEN BAK KEYFİNE .. ADAMLAR YAPMIŞ SATIYOLAR SENDE ALACAKSIN TABİ.. İLLA BAŞKA ARABA MARKASINA VERMEK GEREKMİYOR .. KALİTE HER YERDE KALİTE AMA SKODA BAMBAŞKA Bİ KALİTE.
prvnilaska734
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökçe aktaş
Nereden: Bursa
Arabanız: Felicia 96 lx

İleti fabıa34 » 05 Kas 2014, 13:24

Vallaha bende veririm hemde ağa arabası gibi binerim hyundaı elantranın bile 80.000 olduğu dönemde superb gibi bi ağa arabasının fiyatı gayet makul ki o paraya alınırda binilirde yok skodaya bu para verilirmi bilmem ne yok adı skoda diyenlerinde afedersiniz biyerleri düşer hemde...Audi ile aynı araba daha ne olacak
fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: xskodacıx
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: arabam yok

İleti prvnilaska734 » 05 Kas 2014, 14:06

rapid ve superB nin mühendisinin Porscheden çıktığını unutmayın kankitöşler :D :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) :oops: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
prvnilaska734
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökçe aktaş
Nereden: Bursa
Arabanız: Felicia 96 lx

Superb II (B6)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir