Skoda Favorit parçaları lazım.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Favorit parçaları lazım.

İleti bekciii » 27 Kas 2016, 14:11

Selam arkadaşlar ben yeni skoda kullanıcısıyım. Aracı almadan önce parçacıya parçalarının olup olmadığını sordum ve olumlu yanıt aldım. Ertesi gün eksiklerini almaya gittiğim de yok dedi. Benim favoritin iç kolçakları açma kolu çerçeveleri yok. Torpido kazanıyla beraber değişmesi gerekiyor bunlar da yok nereden temin edebilirim, yardımcı olabilir misiniz? Araç 93 model hurdacılarda var onlarda uçuk fiyat peşindeler. Teşekkürler.

bekciii
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: İsmail SAYAT
Nereden: Afyonkarahisar
Arabanız: Favorit

İleti SKDFORMAN » 27 Kas 2016, 17:31

Hayırlı olsun öncelikle. Hayati parçalar bi şekilde bulunuyor ama malesef iç plastik aksam, göstergeler, göğüs, kapı kolları gibi parçalar artık gelmiyor. Yan sanayide üretimi coktan kesmiş durumda. Malesef istemeye istemeye çıkmacılara gitmeniz gerekiyor ama onlarda artık talep olmadığı için bulundurmuyor. Tesadüfen bulsanız da çok yüksek fiyat söylerler.

Bu araçlar artık klasik oldu bana göre. Günlük kullanıma pek uygun değiller artık. Yavaş yavaş hayati parçalarda da sıkıntı çıkmaya başlayacaktır. Örneğin direksiyon kutusu yok bildiğim kadarıyla.
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

İleti zvkim » 28 Kas 2016, 12:13

bekciii yazdı:Selam arkadaşlar ben yeni skoda kullanıcısıyım. Aracı almadan önce parçacıya parçalarının olup olmadığını sordum ve olumlu yanıt aldım. Ertesi gün eksiklerini almaya gittiğim de yok dedi. Benim favoritin iç kolçakları açma kolu çerçeveleri yok. Torpido kazanıyla beraber değişmesi gerekiyor bunlar da yok nereden temin edebilirim, yardımcı olabilir misiniz? Araç 93 model hurdacılarda var onlarda uçuk fiyat peşindeler. Teşekkürler.

Merhaba İstanbul içindeysen 0216 652 12 27 SÜLEYMAN SKODA WW YEDEK parça firmasında istediklerin var (çıkma veya sıfır)
zvkim
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: aydın korkmaz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Favorit 135L

İleti karamanli70 » 28 Arl 2016, 15:36

Arkadaslar skoda favorit sahibiyim daha alalı 1 ay oldu benzinde çalıştırmak istedim kalbüratör baglı degilmiş acil tarafından çıkma kalbüratör lazım bogaz borulu degil sadece kalbüratör yardımcı olursanız cok sevinirim
karamanli70
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Uğur öztürk
Nereden: Karaman
Arabanız: Skoda favorit

İleti hakan48 » 29 Arl 2016, 23:06

karamanli70 yazdı:Arkadaslar skoda favorit sahibiyim daha alalı 1 ay oldu benzinde çalıştırmak istedim kalbüratör baglı degilmiş acil tarafından çıkma kalbüratör lazım bogaz borulu degil sadece kalbüratör yardımcı olursanız cok sevinirim

merhaba aracınıza uygun yedek parçaları

www.otoyedekparcacim.com.tr

http://otoyedekparcacim.amazonilan.com/

adreslerinden temin edebilir. sitede bulunmaması halinde http://otoyedekparcacim.com.tr/contact
adresinde yer alan iletişim formunu doldurarak eklenmesini talep edebilirsiniz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir