Kalkışta gelen uğultulu ses

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kalkışta gelen uğultulu ses

İleti Deadcave » 02 Haz 2017, 17:20

Arkadaşlar merhaba 2013 model dsg octavia aracım var bugün farkettim kalkışta her zaman değil ama genellikle uğultulu bi ses geliyor geri kesiliyor daha çok dur kalk yaptığımda ve ısınınca yapıyor tahminimce, sizce kavramadamıdır sorun yoksa başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi kavramaysa eğer yetkili serviste kaç paraya mal olur değişim araç 90 bin km de şimdiden teşekkür ederim

Deadcave
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Devran Uluçay
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Octavia A7 2013 Elegance Cr 1.6 TDI

İleti Deadcave » 02 Haz 2017, 17:21

arkadaşlar birde bugün akü değiştirdim değişimden sonra otomatik cam kaldırma modülü çalışmıyor bunu nasıl çözebilirim ne araç içinden basılı tutunca direk kalkıyor nede kumandadan ?
Deadcave
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Devran Uluçay
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Octavia A7 2013 Elegance Cr 1.6 TDI

İleti veletli » 04 Haz 2017, 21:19

Benim de başıma şu şekilde bir durum gelmişti belki yardım eder. kumanda pilini değiştirince yedek anahtarı kodlama yapmadan kapıları açmamıştı anahtar deliğinden açma tuşuna basılı tutup kapıyı açıp sonra basılı tutarak kontağa takıp çevirip kodlama yapmıştım. sizde bi deneyin.
yukarıda anlattığınız sorun kavrama sorunu gibi kavrama özelde 2000-3000 aralığında yaptırma şansı var, çift kavrama olduğu için 2 kat masraflı dsg lerde.
yetkili servis için bu hafta kendi aracımın bakımı için gideceğim. sizin için sorarım kaça mal olduğunu. öğrenince yazarım.
veletli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: BARIŞ ÖZTÜRK
Nereden: Kırşehir
Arabanız: 2014 OCTAVİA DSG TDI ELEGANS KOMBİ

İleti AhmetH » 06 Haz 2017, 09:29

4 cami kapaliyken kapatmaya calisin tekrar çekili tutun tik edip elektriği kesince kodlanir
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti veletli » 09 Haz 2017, 10:12

kavrama için fiyat vermiyorlar servis müdürü aracın geçmişini girip ordan indirim alıyor her araca göre değişiyormuş bu da
ama son 2 bakımı serviste olmuş ve bozulan bir parça söz konusu ise %50 işçilik %50 de parça için veriyorlarmış
veletli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: BARIŞ ÖZTÜRK
Nereden: Kırşehir
Arabanız: 2014 OCTAVİA DSG TDI ELEGANS KOMBİ

Octavia III (5E)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir