SKODA FORMAN'A TOFAŞ FANININ TAKILMASI RESİMLİ ANLATIM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA FORMAN'A TOFAŞ FANININ TAKILMASI RESİMLİ ANLATIM

İleti RYD-93 » 19 Ağu 2017, 16:59

MERHABA ARKADAŞLAR ONCELİKLE BEN USTA DEGİLİM YANİ OTO USTASI DEGİLİM BEN ELEKTRİK-ELEKTRONİK USTASIYIM ELİMİZDEN GELDİGİNCE BİŞİYLER YAPMAYA ÇALIŞTIK BELKİ YAPMAK İSTEYEN YAPMAYA ÇALIŞCAK ARKADAŞLARA ON AYAK OLUR RESİMLİ OLARAK ANLATTIM BİRDE İZAHINI YAPAYIM.

ÖNCELİKLE RADYÖTÖRÜ SOKUYORUZ SÖKERKEN ÇOK DİKKAT EDELİM ÇÜNKÜ HORTUMLARIN TUTTUGU YERLERİ YUKARI AŞAGI YAPARAK DEGILDE SAGA SOLA ÇEVİREREK ÇIKARMAYA DİKKAT EDİN.

DAHA SONRA ON PANJURA DOPGRU OLAN VIDALARINI SOKEREK TAKOZLARINDAN KURTARIN YUKARI DOGRU CEKIN GELİYOR ZATEN VE EVE GOTURUYORUZ PROJENİN DEVAMI RESİMLERDE .... http://www.karademir-elektrik.hol.es
izleyebilirsiniz .....

RYD-93
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tufan KARADEMİR
Nereden: Ankara
Arabanız: SKODA FORMAN GLX

İleti AhmetH » 19 Ağu 2017, 17:30

Uzun zamandır böyle fotolu keyifli konu gormemistim elinize saglik. :)
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti RYD-93 » 19 Ağu 2017, 21:26

Teşekkür ediyorum ahmet abı daha cok kyifli projelerim var yaparken yapmışken resım cekmediklerim var ön farlara sensör yapıyorum video olarak atacagım Mesela ne sensoru dıyceksınız karsıdan adam uzunla gelyor sensorler uzunu farkedıp kendılıgınden sellektor atcak yada yarı zamanlı uzunları yakacak faliyet gecirim 10 numara olcak ama projesı sadece bende var kartını ben yapıcam anakartından tutki sensörüne kadar inşallah bitsinde projem :D:D
RYD-93
CLASSIC
CLASSIC

İleti goku50 » 30 Ağu 2017, 21:58

s.a hayılı işler olsun ellerinize sağlık , benım fan motoru sureklı ses yaıyor cıldırtıyor benı degıstırmek istiyordm cok iyi oldu paylasımınız . sizinde aynı sorun yuzunden mı yaptınız
goku50
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gokhan durmus
Nereden: Nevşehir
Arabanız: skoda favorit

İleti RYD-93 » 22 Eyl 2017, 21:27

Uzun zamandır gfıremıyordum benım fan motorunda ses yok ama hararette sıkıntı olmasın dıye ıyıce bır bılgı alıp ondan sonra falıyete gecırdım ve ıyıkıde gecırmısım ınanın tatılde denızlı mugla mılas oren gezdım dolandım durdum fetıyegızlı selaleler saklı kent gıtmedım yer kalmadı sukurler olsun motorda bır gıram hararet vs gormedım ıyıkıde yapmısım herkese tafsıye ederım
RYD-93
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir