Felicia almayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia almayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz

İleti Feyyazim15 » 05 Arl 2017, 01:26

Fiat uno vb. Araba bakıyordum. Felicia denk geldim bu haftasonu bir bakıcam. İlk arabam olucak araç kullanmayı pratiği bu araçta öğrenmeyi düşünüyorum. Nasıl bir arabadır. Uyarılarınız neler olur söylerseniz çok sevinirim. İlanın linkide bu. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita- ... 081/detay/

Feyyazim15
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Bursa

İleti 816mk » 06 Arl 2017, 14:58

FELİCİA TEMİZ DURUYOR. ÖN DÜZENİNE BAKTIR. YAĞINA SUYUNA BAKTIR. TEMİZSE SAĞLAMSA FELİCİAYI AL. BEN KULLANIYORUM. GÜZEL ARABA. TEKERLERDE BOŞLUK VARMI AKS KÖRÜKLERİ SAĞLAMMI BAKTIR. PAZARLIĞINI ONA GÖRE YAP. AMORTİSÖR KULELERİNE BAKTIR.
816mk
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat kuru
Nereden: Aksaray
Arabanız: skoda felicia

İleti Feyyazim15 » 06 Arl 2017, 18:25

816mk yazdı:FELİCİA TEMİZ DURUYOR. ÖN DÜZENİNE BAKTIR. YAĞINA SUYUNA BAKTIR. TEMİZSE SAĞLAMSA FELİCİAYI AL. BEN KULLANIYORUM. GÜZEL ARABA. TEKERLERDE BOŞLUK VARMI AKS KÖRÜKLERİ SAĞLAMMI BAKTIR. PAZARLIĞINI ONA GÖRE YAP. AMORTİSÖR KULELERİNE BAKTIR.

Teşekkürler dediklerinizİ bakacağım expere sokucağım zaten aklıma yatarsa
Feyyazim15
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti furunotr » 07 Arl 2017, 08:46

Sizin araçtan ne beklediğinize bağlı; Kombisi mevcut bende ve güzel bir aile arabası; ama performans bekleyeyim; aklerasyona gireyim, sprotif kullanayım derseniz size cevap vermez; kullanışlı ve ekonomik bir araçtır; bir de sonuçta eski araç; araçtan önce iyi bir usta ve servis var mı onu araştırmaya yönlenin, muhakkak araç zamanla (burada bakımlı ve sorunsuz olduğunu varsayıyorum) birtakım arızalar verecektir; her araç markasında olduğu gibi bu araçta da iyi bir ustaya rastgelmezseniz sizi araçtan da araç kullanmaktan da soğuturlar; şu malum doludan ötürü Temmuz ayında alelacele ön camı değiştirmek; sonra da kaporta ve boya yaptırmak zorunda kaldım; ancak araç şoför mahallinde ayak bastığınız yere su aldı; şu an sorun çözüldü güya ve aracı almaya gidiyorum; ama birkaç kere git-gel yaptım ve sıkıldım; su almayan araç bu işlemlerden sonra su almaya başladı ve kaportacı topu camcıya; camcı kaportacıya atıyor; tekrar masraf yapmak durumunda kaldım; umarım sorun çözülmüştür ve araç tahminen 8-10 yıldır bende memnun olmasam bu kadar uğraşazdım doğrusu... Aracın vergisi düşük, usturuplu kullanılırsa yakıtı az (şehirlerarası 6 litre; şehiriçin 7-8 litre benzinde; tüp yok); hacmi geniş ve sınıfına göre hayli konforlu olup yol tutuşu; vites oranları v.s. gayet iyidir; sınıfına göre tabii...
furunotr
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Haluk Pirinç
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Felicia Combi GLXİ

İleti Feyyazim15 » 07 Arl 2017, 11:46

furunotr yazdı:Sizin araçtan ne beklediğinize bağlı; Kombisi mevcut bende ve güzel bir aile arabası; ama performans bekleyeyim; aklerasyona gireyim, sprotif kullanayım derseniz size cevap vermez; kullanışlı ve ekonomik bir araçtır; bir de sonuçta eski araç; araçtan önce iyi bir usta ve servis var mı onu araştırmaya yönlenin, muhakkak araç zamanla (burada bakımlı ve sorunsuz olduğunu varsayıyorum) birtakım arızalar verecektir; her araç markasında olduğu gibi bu araçta da iyi bir ustaya rastgelmezseniz sizi araçtan da araç kullanmaktan da soğuturlar; şu malum doludan ötürü Temmuz ayında alelacele ön camı değiştirmek; sonra da kaporta ve boya yaptırmak zorunda kaldım; ancak araç şoför mahallinde ayak bastığınız yere su aldı; şu an sorun çözüldü güya ve aracı almaya gidiyorum; ama birkaç kere git-gel yaptım ve sıkıldım; su almayan araç bu işlemlerden sonra su almaya başladı ve kaportacı topu camcıya; camcı kaportacıya atıyor; tekrar masraf yapmak durumunda kaldım; umarım sorun çözülmüştür ve araç tahminen 8-10 yıldır bende memnun olmasam bu kadar uğraşazdım doğrusu... Aracın vergisi düşük, usturuplu kullanılırsa yakıtı az (şehirlerarası 6 litre; şehiriçin 7-8 litre benzinde; tüp yok); hacmi geniş ve sınıfına göre hayli konforlu olup yol tutuşu; vites oranları v.s. gayet iyidir; sınıfına göre tabii...

Performans pek bekleyen biri değilim geçiş arabası gibi olucak bizim için. Bizim bursada sadece skoda bakan tamirci varmış baya iyi diyorlar bizim yakınımızdada felicia var ordan biliyorum. Tek handikapı piyasada çok felicia yok satan, yani iyisini bulup anlaşıp aldın aldın.
Feyyazim15
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti furunotr » 07 Arl 2017, 15:58

Çok satan yoktur; çünki genelde memnundurlar benim gibi; o halde her ikinci elde olduğu gibi temiz ve sorunsuz bulabilirseniz o fiyatlara alınabilecek en iyi araçlardan biridir kanaatimce; madem usta ve servis sıkıntınız da yok güzel bir araçtır Felicia; tabii benimki 2001 ve 68 hp olan combi modeli; onun yani kullandığım aracın üzerinden yazıyorum...
furunotr
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Haluk Pirinç
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Felicia Combi GLXİ

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir