Motor yağı hakkında

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Motor yağı hakkında

İleti cemokan » 13 Oca 2018, 09:42

Herkese merhaba. arkadaşlar nasipse önümüzdeki hafta favomun motor yağını değişeceğim benim için ilk tecrübe olacak. yağın yaninda benzin otomat fiber ve contayida arada değiştiricem. Sizden bir motor yagi hakkinda nacizane fikirlerinizi almak istiyorum aranizda belki kullananlar vardir. Motor yağı şu; Lubco silverline 20w50 lpg. Saticilarina sordum gönül rahatliği ile kullanabileceğimi söylediler. fiyat çok uygun satıcı sitesine girip baktigimda çesitli standart belgeleride mevcut olduğunu gördüm. Kullanici yorumlarina baktim kullananlar memnun. Hakkinda baska sitelerde konular mevcut. Biz skodam ailesi olarak sizlerin düşünceleri neler yazarsaniz hepberaber bilgilenmiş olalim. Herkese iyi günler hayırlı işler.

cemokan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem K
Nereden: Muğla
Arabanız: Skoda Favorit 136 L

İleti Metin0670 » 13 Oca 2018, 16:31

Kardesim ben lubco aldim kullandim yagda bi eksilme falan olmuyor yanliz yanik yag gibi kokuyor ve kapkara.
Metin0670
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: M
Nereden: Zonguldak
Arabanız: Favorit

İleti phenomx3 » 01 Şub 2018, 22:20

ELF AL. BEN CASTROL OPET VS. KULLANDIKTAN SONRA ELF KOTMUŞTUM VE EKSİLME ÇOK AZALMIŞTI. BU BENİM DENEYİMİM TABİİ. UYGUN YAĞ ALAYIM DİYORSAN LUBEKS TE ALABİLİRSİN.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: yusufigit ve 7 misafir