Favorit 135 L Hakkında Tavsiye

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Favorit 135 L Hakkında Tavsiye

İleti user1453 » 20 Mar 2018, 16:36

Merhabalar
2. el bi tane 92 model Favorit 135 L buldum 228.000 km yazmış 70000km önce motor rektefiye edilmiş. Fakat aracın görünüşü çok güzel çok temiz. Merkezi kilit, elektrikli ayna, park sensörü yazıyor. Tabi arabanın ne durumda olduğu ilandan belli olmaz.
Benim sormak istediğim 228000 km de 70000 önce rektefiye edilmiş bir favorite ne kadar güvenilebilir? Bu aracı alırken nelere dikkat etmem gerekir. Bu araçların yakışı (LPG) nedir? Ben kendim kullanacağım aracı amacım ayağımı yerden kessin çok büyük masraflar çıkartmasın yeter. Ufak sorunları olsada toparlarım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

user1453
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: bilal bey
Nereden: Bursa
Arabanız: yok

İleti phenomx3 » 21 Mar 2018, 19:16

ÖNCELİKLİ OLARAK GLX, SONRA LX ENSON L BAKSANIZ DAHA İYİ OLUR GENEL KANI BUDUR. BİRÇOK AKSAMI WW TARAFINDAN YENİLENEREK ÜRETİLMİŞ. ÖRNEK BENİM ARACIM GLX. DİREKSİYON KUTUSUNDA BOŞLUK VARDI. USTAM BEN SÖKÜP BAKIMINI YAPAR BOŞLUĞUNU ALIR AYARINI YAPARIM DEDİ. BUNLARI YAPARKEN YANINDAYDIM, DEDİ Kİ GLX LERİN DİREKSİYON KUTUSU DAS LAGER ALMAN MALI BOŞLUĞU ALINIYOR AYAR YAPILABİLİYOR AMA L VE LX LERİN ÇEK MALI SADECE TIKIRTI BURCU DEĞİŞİYOR. !!!! SADECE BİR ÖRNEK.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir