nokian line serisi yazlık lastik kullanıcı yorumları

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

nokian line serisi yazlık lastik kullanıcı yorumları

İleti fmaka » 09 Nis 2018, 21:55

yazlık lastiklerim lassa impetus revo+ bu sene yenilemem gerekiyor aklımda nokian var kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum tavsiye eder misiniz tecrübeleriniz nedir?teşekkürler

fmaka
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Konya
Arabanız: octavia elegance tdi&dsg

İleti mrkaj » 10 Nis 2018, 09:38

Nokian line yumuşak konforlu ve güzel bir lastiktir. Ben o lastiği yaklaşık 40.000 km kullanmıştım daha sonra aracı sattım. Yalnızca yoğun su birikintilerine biraz temkinli girmek gerekiyor. Yani bendeki seri öyleydi. Kullanacağınız yerde yollar eğer çok bozuk ise tavsiye etmem. Derin çukurlarda lastik kesilerek gümlüyor.
mrkaj
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: M.Y
Nereden: Samsun
Arabanız: Octavia 1.2 tsi

İleti fmaka » 10 Nis 2018, 22:25

mrkaj yazdı:Nokian line yumuşak konforlu ve güzel bir lastiktir. Ben o lastiği yaklaşık 40.000 km kullanmıştım daha sonra aracı sattım. Yalnızca yoğun su birikintilerine biraz temkinli girmek gerekiyor. Yani bendeki seri öyleydi. Kullanacağınız yerde yollar eğer çok bozuk ise tavsiye etmem. Derin çukurlarda lastik kesilerek gümlüyor.

teşekkürler. cevap için
kullandığınız ölçüler neydi?
fmaka
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Konya
Arabanız: octavia elegance tdi&dsg

İleti teksamet » 10 Nis 2018, 22:42

fmaka yazdı:yazlık lastiklerim lassa impetus revo+ bu sene yenilemem gerekiyor aklımda nokian var kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum tavsiye eder misiniz tecrübeleriniz nedir?teşekkürler

https://urun.n11.com/oto-lastik/nokian- ... P172151730

nokian e line2 serisi lastikleri şiddetle tavsiye ederim, yeni seri bir lastik. yakıt ve yağmur etiket değerleri A-A

bu lastiği aldım 1 aydır kullanıyorum, yol tutuşu, yağmur da kontrolü, ve fren mesafesi çok çok iyi;

kışlık larımıda nokian wrd4 serisi kullanıyorum, nokian dan şaşmam.
teksamet
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ünal tek
Nereden: Ankara
Arabanız: roomster

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir