direksiyon hidrolik yağ kaçırma sorunu yaşayan var mı?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

direksiyon hidrolik yağ kaçırma sorunu yaşayan var mı?

İleti burakonline » 05 May 2018, 00:37

arkadaşlar merhaba usta gecen baktı yağ kacırıyo dedi gösterdi direksiyonda sıkıntı yok ama yapmaya 500 lira istedi fiyat cok mu ve yapılınca sıkıntı cıkarır mı? bir yere daha göstercem arabayı haftaya siz ne dersiniz?

burakonline
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: burak online
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabia 2

İleti haskar70 » 05 May 2018, 09:27

ben de 2008 fabiamda yaşamıstim once bisey olmaz diye pek dikkate almadim ama daha sonra direksiyon bazen sertlesmeye bazen birden boşa gider gibi olmaya başladı bircok yere gosterdim kesin bişey cozum soylemediler en sonunda Esenyurt'ta suriyeli bi ustaya goturdum 4 saat boyunca uğraştı direksiyon kutusunu söküp butun parçaları tek tek temizledi en sonunda hem yag kaçağı sorunu hem de diger sorunlar ortadan kalkti. 400tl aldi toplamda. bir de direksiyon yagi kullanirken kakitesiz yag kullanmayin sanırım usta 'febi' diye bir marka soylemisti bizim araclar icin en uygunu oymus. diğer kalitesiz markalar kalın geliyormus ve daha cok zarar veriyormus
haskar70
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Hasan Karaca
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia 2008 sedan 1.4 tdi

İleti burakonline » 05 May 2018, 23:12

haskar70 yazdı:ben de 2008 fabiamda yaşamıstim once bisey olmaz diye pek dikkate almadim ama daha sonra direksiyon bazen sertlesmeye bazen birden boşa gider gibi olmaya başladı bircok yere gosterdim kesin bişey cozum soylemediler en sonunda Esenyurt'ta suriyeli bi ustaya goturdum 4 saat boyunca uğraştı direksiyon kutusunu söküp butun parçaları tek tek temizledi en sonunda hem yag kaçağı sorunu hem de diger sorunlar ortadan kalkti. 400tl aldi toplamda. bir de direksiyon yagi kullanirken kakitesiz yag kullanmayin sanırım usta 'febi' diye bir marka soylemisti bizim araclar icin en uygunu oymus. diğer kalitesiz markalar kalın geliyormus ve daha cok zarar veriyormus

aynı araba bnmde 2008 fabia 2 :) skoda servise götürcem fiyat bakalım salı günü değişcek
burakonline
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: burak online
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabia 2

Fabia II (Mk2 / 5J)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir