Octavia Almalı mıyım?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia Almalı mıyım?

İleti Etacli » 15 May 2018, 22:09

Merhaba arkadaşlar aranıza Sivas'tan katılıyorum Şuan 2012 model honda civic fb7 premium araç kullanmaktayım. Ancak bir buçuk yıl olmasına rağmen ilk günden itibaren bir türlü ısınamadım araca. Bende 2014 ya da 2015 model bir octavia almak istiyorum. Ancak skoda marka araçlar hakkında pek bilgim yok tek bildiğim vw tarafından üretiliyor olması. Neyse soruma geleyim öncelikle Octavia nınelegansemodelinin tam olarak özelliğiklerinelerdir.Ayrıca dsg şanzımanalmak istiyorum ancak forumda bayağı eleştiri gördüm Bu şansıman bu kadar sıkıntılı ise vw gibi dev bir firma neden bünyesindeki araçlarda bunu kullanmakta ısrar ederki bu da kafama takılan diğer soru. Acaba millet olarak her şeyi abarttığımız gibi bu olayı da mı abartıyoruz bunu merak ettim son olarak almam yada almamam için gerekli sebepler nelerdirteşekkür ederim

Etacli
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Emin Taclı
Nereden: Sivas
Arabanız: Honda civic fb7

İleti lostar58 » 19 May 2018, 12:08

tavsiye ederim octavia lar güzel araç çok memnun kalırsın çok yol yapıyorsan 1,6 tdı veya 1,4 tsı fazla yol yapmıyorsan tavsiye edebilirim
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY
Nereden: İstanbul (Avr.)

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir