uzaktan kumanda senkranizasyonu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

uzaktan kumanda senkranizasyonu

İleti beank » 29 Ekm 2014, 20:01

Aracı uzaktan kumanda ile açtım 10 dakikalık bir syehatten sonra kilitleyemedim pilinin bittigini düşünerek bi anahtarcı da yeni pil taktırdım ama fayda etmedi. Pili deistiren anahtarci tanitilmasi gerektigini söyledi bunun uzerine kullanma klavuzunda yazarları uyguladım gene çalışmadı. Düğmeye bastığımda kumandanin üzerindeki küçük kırmızı lamba yaniyor kumandanin bozulduğunu sanmıyorum. daha önce başına gelen yada konu hakkinda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi. Şimdiden teşekkür ederim.
(Not : yedek anahtar normal çalışıyor)

beank
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: bekir
Nereden: Ankara
Arabanız: superb

İleti citapis » 05 Eyl 2015, 13:18

Arkadaşlar benzer konuda bir sıkıntım var. Arabanın anahtarını kaybettim. Sonra çilingir çağırdım oda kapıyı açamadı. Sonra anahtarı bulduk fakat orjinal anahtar ne kapıdan nede kumandadan açmıyor lütfen yardım
Kullanıcı avatarı
citapis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Abdullah DOĞAN
Nereden: Afyonkarahisar
Arabanız: Superb b6 comfort

İleti onuryyilmaz » 04 Ağu 2018, 20:21

Şuan bende de o sıkıntı var anahtarsız girişten normal kapı açılıyor kitleniyor sıkıntı yok ama Kumanda dan kapı bir türlü açılmıyor ya da kitleniyor anlamadım bir türlü daha önce başına gelen kimse yok mu bu durum. Bir de anahtar tanıtma işi nasıl yapılıyor anlatabilirseniz sevinirim.
onuryyilmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Onur yılmaz
Nereden: Adana
Arabanız: Superb

İleti onuryyilmaz » 05 Ağu 2018, 17:37

Sanırım sorunumu çözdüm. Anahtarı dış kapıdaki anahtarla açma kısmına taktım daha sonra ordan kapıyı açtım üzerin de iken kitleme tuşuna bastım sorunum çözüldü yapamayan olursa detaylı anlatabilirim :)
onuryyilmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Onur yılmaz
Nereden: Adana
Arabanız: Superb

Superb II (B6)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir