Skoda Felicia 99 Model 1.3 GLX

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Felicia 99 Model 1.3 GLX

İleti firatisik89 » 13 Ekm 2018, 11:34

FIRAT IŞIK
0541 228 40 90 Whathsap yada Sms atın görüşelim

Aracımı 1 yıldır kullanıyorum. Yapmış olduğum spordan dolayı SW kasa bir araca ihtiyaç duyuyorum. Bundan dolayı satıyorum.

99 Modeldir.
Geçen sene bu zaman ve son kurban bayramında Ağusosta uzun yola çıkacağımdan dolayı 2 kere ustaya gösterdim
Yapılan işlemleri not olarak aldım.
Teknik olarak hakim değilim ama araç hakkında bildiklerimi yazıyım bakan kişilerin aklında soru işareti kalmasın

Benzinde ve gazda çalışmasında bir sorun yoktur
Çekişi gayet iyidir. 1 yıl içinde kamp ve uçuş için sürekli dağlarda oldum şükür bırakmadı yolda
1.3 motor karbüratörlü aracın limitini bilerek kullanıldığında çok keyifli hız yapınca heyecan veriyor
Bagajı malum bana dar
Benden önceki sanırım teybi felan almış iyi olmayan ama iş gören teyp var
Arka hoparlörün kablosu bagaja bir şey koyarken çıktı takmadım.
Lastikler iyi idare eder
Ustaya götürmeme rağmen sağ ön ve sol ön dışarıdan açarken bazen açmıyor şoför tarafından açarken kitliyor, yani usta yapamamış, o an göstermelik halletmiş anlayacağınız ben arka kapıdan uzanıyorum
Gögüsteki cam rezidansı için düğmesine basında bazen göstergede ışığı yanıyo bazen yanmıyor
Ön sis düğmesine basında içine gidiyor çıkarken hemen çıkmıyor sislerde bazen yanıyor bazen yanmıyor.
Yani ön gögüsü çıkarmak lazım ben bilmediğimden denemdim. Ön sis ile rezidans dediğim şeyler çalışıyor ama oksilenmiş olabilir masrafı bence yoktur bile ama anlamıyorum.
Tavan ışığı 1 aydır yanmıyor gibi çıkarıp takmak lazım anlamadığım için denemedim ama dokununca çalışıyor
Motorunca yağ eksiltme yoktur
Antifirizi vs. her şeyi tamdır.
Hortumları bujiler herşey yeni. Yapılan işlemleri bilmediğimden yazamıyorum ama bakarım
Gögüs torpido çok iyi durumda
Önceki sahipleri sanırım çook sigara içiyormuş koltuklarda sigara külü düşmüş ben takılmam göze batmıyor.
Aldığım kişi kilometre sayacı ile ilgili bir şey söylemedi keşke söyleseydi. Ankaradan alıp istanbula dönerken farkettim km sayacı durmuş. Bende mesaj attım bu nitelikli dolandırılcıktır seni dava edeceğim dedim uğraşmadım. Alan kişiye ben söyleyeceğim dedim. Bende Mercedes Benz çalışanıyım ona da vaktim olmadı. Masraflı bir şey değilmiş. Söyleyim unutmadan bunuda
Araçta çürüme var gibi boyası hakkında hiç bir bilgim yok
İrdelemem bunları 99 Modeldir.
Kurban bayramında ustaya verdiğimde yoktu ama alırken önden ses gelmeye başladı bana amortisörden geliyor arıza vs. değil o yüzden takılma dedi. birden bire oldu sanırım :)

Araçta bildiklerim bunlar. Hiç biri de maliyetli bir şey değil sadece yazmak istedim. Alan kişi ne varsa bilsin.

Eklentiler
10.JPG
9.JPG
8.JPG
7.JPG
6.JPG
5.JPG
4.JPG
3.JPG
2.JPG
1.JPG
Yuh Yuh!
firatisik89
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fırat ışık
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia glx 1.3

İleti firatisik89 » 13 Ekm 2018, 11:36

Aracımı 1 yıldır kullanıyorum. Yapmış olduğum spordan dolayı SW kasa bir araca ihtiyaç duyuyorum. Bundan dolayı satıyorum.
Eklentiler
18.JPG
17.JPG
16.JPG
15.JPG
14.JPG
13.JPG
12.JPG
11.JPG
Yuh Yuh!
firatisik89
CLASSIC