Araç arıyorum tavsiyeleriniz neler?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Araç arıyorum tavsiyeleriniz neler?

İleti yasinyalcin » 01 Kas 2018, 14:51

Merhaba arkadaşlar.

İlk defa araç alacağım ve piyasayı biraz araştırmamla birlikte skoda fabia nın en iyi tercih olduğunu düşünüyorum.Alabileceğim modeller sınırlı olduğu için sizlerden tavsiye bekliyorum. 2001-2002 model en iyi paket hangisidir? Aracın avantajları- dezavantajları nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim. Kazasız belasız günler dilerim.

yasinyalcin
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: yasin yalçın
Nereden: Ankara

İleti HTPower » 01 Kas 2018, 16:21

Merhaba,

25.000 TL vererek 2006 model 175.000 kmde 1.2 htp aldım çok memnunum aracımdan tavsiye ederim sana da,

Bütçeni açıklar isen yardımcı olmaya çalışalım yüksek model almanı öneririm fabia1 makyajlı kasa ilk kasalarına nazaran daha güzel duruyor. İçeride benim bildiğim direksiyon ve kadranlar farklı. Makyajsız kasanın kadranları hoş durmuyor benim düşüncem. 1.2 htp motorun gidişi ve performansı tatminkar 4 kişi dolu bagaj ile İstanbul'dan Trabzon'a gidip geldim yaylaya tırmandım, yolda AŞIRI dik bir bayır dışında hiç üzmedi yakıtı da lpg kullanımında gayet düşük kronik sorunu da yok. Rolantide çok sessiz motor duyulmuyor bile ama hareket halinde sesli ve 3 pistonlu olduğu için hoş bir tınısı var. Ben o sesi daha çok duymak için geçen hafta sonu orta susturucu iptali yaptım artık sen düşün.

1.4 101 beygir olan versiyonu var onu önerecektir arkadaşlar performans düşkünü değil isen test sürüşü yapmanı öneririm
HTPower
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Murat Yavuz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1 1.2 HTP

İleti yasinyalcin » 01 Kas 2018, 16:26

cevap için teşekkür ederim. Güle güle kullan. bütçem 25 i zorlar 20 civarı da borçsuz alırım. Düşük model alsam da kısa zamanda aracı satabilirsem model yükseltebilirim. fabia1 kasa kaç yılından itibaren üretildi?
yasinyalcin
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: yasin yalçın
Nereden: Ankara

İleti lostar58 » 02 Kas 2018, 09:36

1,4 cift ekzantrikleri tavsite ederim 75 lik veya 101 lik
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY
Nereden: İstanbul (Avr.)