2000 Felicia 1.3 Mpi GLXi - Silkeleme, tekleme ve stop etme

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2000 Felicia 1.3 Mpi GLXi - Silkeleme, tekleme ve stop etme

İleti serdarboran » 20 Kas 2018, 11:31

selamlar bende 1,6 97 model felica var aracı sabahları çalıştırdığımda tek marşta alıyor roleti de gayet güzel çalışıyor sorun yok ama hareket ettiğim zaman stop ediyor tekrar çalıştırıp devam ediyorum gaz yerken bir şey yok ama ışıklara gelince durmak için firen yada debriyaja basınca stop ediyor u motor ısınana kadar devam ediyor motor ısınınca hiç bir sorun yok bu tüpte de benzinde de oluyor .yazın zaten hiçbir sorun yok araç sıralı atikel bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ayrıca boğaz kelebeğini temizlettim muşul değiştirdim ama arıza devam ediyor

serdarboran
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Malatya
Arabanız: 1,6 skoda felica

İleti mtoros42 » 22 Kas 2018, 09:53

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. hararet müşürünü yeniledim ancak yan sanayi olması sıkıntı yaratır mı. birisi öyle demişti. benzin pompası da değişti. daha doğrusu içindeki bi parçayı değiştirdiler çok masraf olmasın diye. en son usta lambda sensörü değişecek dedi. ancak aracı bilgisayara bağlayınca oksijen sensörü arızasını veriyor ancak aracın arıza lambası yanmıyor. bide neden sadece soğukken yapıyor. birde lpg yi kapatıp benzindede kullandım yine yaptı. lpg kaçırıyor olabilir dedikleri için denedim.
mtoros42
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: mustafa toros
Nereden: Konya
Arabanız: fabia

İleti Safariali » 01 Arl 2018, 18:01

Arkadaşlar şu da çok önemli bir detay elektronik boğaz kelebeği olanlar için söylüyorum gaz teli 2 cantim boşluk olmalı sakin gerdirmeyin pedal boşluk ta olmalı demedi demeyin...
Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali desidero
Nereden: Aydın
Arabanız: Seat cordoba vario

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir