Forum sayfası hakkında

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Forum sayfası hakkında

İleti lostar58 » 16 Şub 2019, 10:17

slm arkadaşlar

yönetici arkadaştan ufak bir ricam olacak ana sayfa ekran resmini güncellense daha güzel ve şık olmaz mı yeni logo ve yeni gelen araçlarla

lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti lostar58 » 18 Şub 2019, 15:17

yorum yazacak yok mu
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 19 Şub 2019, 08:02

forum zaten canlı değil, yönetici bile girmiyor...
üstteki arabalardan fabia, octavia, superB değişti...karog, kodyak gibi modeller çıktı, yeti, citigo, roomster ise üretimden kalktı, biz eski araba kullandığımız için rahatsız olmuyoruz ama mesela yeni fabia alan bir üye, kendi arabasını göremiyor o fotoda...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
/06fabiaHTP/
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,2

İleti rstz16 » 19 Şub 2019, 10:18

hetepe yazdı:forum zaten canlı değil, yönetici bile girmiyor...
üstteki arabalardan fabia, octavia, superB değişti...karog, kodyak gibi modeller çıktı, yeti, citigo, roomster ise üretimden kalktı, biz eski araba kullandığımız için rahatsız olmuyoruz ama mesela yeni fabia alan bir üye, kendi arabasını göremiyor o fotoda...
4.

Evet forum maalesef birkaç arkadaşın dışında çok hareketsiz
araçlarda bir çok sorun ve buna cevap verebilecek çok kişi (olduğunu dusunuyorum)varken lütfedilip cevap yazilmiyor
cevap alan da geri dönüş yapmıyor probleme çözüm forum dışı int.kaynaklarindan araştırılıyor ve forum 2 planda kaliyor
halbuki çözüm bulunsa da burada paylasilmali. Ilgi gösterilmeli,Ilgi görende geri dönüş yapmalı yoksa gidişat vahim arkadaşlar
rstz16
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Reşat UZ
Nereden: Bursa
Arabanız: fabia mk1

İleti lostar58 » 20 Şub 2019, 07:47

yönetici girdiğinde çözüm bulmak lazım buna aktif girmiyorsa devretsin siteyi o zaman
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 20 Şub 2019, 09:51

...aslında biraz da zamanın değişmesinden kaynaklı bir durum bu...
üyesi olduğum diğer forumlarda da buna benzer ölülük var...forum olayının cazibesi bitti belki de...

mesela bu forumda 2006-2011 yılları arasındaki konulara bakarsanız, forumun ne kadar canlı, fotolu paylaşımların yoğunluğu, reel hayattaki görüşme ve buluşmaların yoğunluğunu görebilirsiniz...birçok başka marka forumunda tv ana haberlerine çıkacak kadar yankı yapan etkinlikler oldu...
sadece bu forumda bile 10 dan fazla buluşma ya katıldım...
benim profilimi inceleseniz bile sohbet konularının çeşitliliğini, katılım sayısı çokluğunu hemen görürsünüz.
şimdi watsapp, instagram gibi erişimler, forumları baltaladı...
bir de belirttiğim yıllarda araba fiyatlarının makul düzeylerde olması, banka kredi faizlerinin düşüklüğü, araba alma hızını ve araba değişim periyodunu sık tutuyordu...

bugün biraz yüzüne bakılacak bir araba 20 yaş civarında 20-30binlerde, 10 yaş civarıda ise 40bini geçmiş durumda...
ama gelir düzeyi bu oranda artmadığı için bütçe yetersiz kalıp, elindeki eski arabayı sadece yürür vaziyette tutmak bile başarı olarak görülüyor. (örnek ben...2006 fabia htp)
belirttiğim yıllar arasında arabaya bakım, donanım ekleme gibi şeyler daha modaydı...adam sevgilisine, karısına, anasına zaman ayırmayıp, forum buluşmasına, araba yıkamaya veya sağı-soluyla uğraşmaya zaman harcardı....
sonuçta skodam.com'a özel bir durum değil bu...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
/06fabiaHTP/
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,2

İleti rstz16 » 20 Şub 2019, 10:03

Evet aynı fikirdeyim
forumların eski dönemleri aranır hale gelmiş olabilir
ancak genede buradan yardımcı olunabilir
birinin problemini az masrafla halledebilmek fikir vermek
çözümü kendi aramızda bulmak ve onu burada konuşmak
güzel birşey
rstz16
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Reşat UZ
Nereden: Bursa
Arabanız: fabia mk1

İleti Eseslee » 21 Şub 2019, 16:05

herkeze merhaba formu canlandırma taraftarıyım watsap vs seyler eklene bılır herkez elınden geldıgınce yardımcı olmaya calısır diye dusunuyorum bir cok iş yapıyoruz ama faydalı olamıyoruz kımseye yaptıklarımızı payasmıyoruz vs vs
Eseslee
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Fatih coşkun
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Fabia 1.4 msi

İleti lostar58 » 23 Şub 2019, 08:50

o yüzden sayfanın bir yenilenmesi lazım yeni araç linkleri yeni logolar ve ve tanıtımlar
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti oktaygs » 26 Şub 2019, 12:24

inşallah canlanır
oktaygs
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabia