Otoyedekparçacim sitesine DİKKAT!!!!??

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Otoyedekparçacim sitesine DİKKAT!!!!??

İleti phenomx3 » 11 May 2019, 17:52

Otoyedekparçacim sitesinden 7 Kasım 2018 de ön fren balatası ve volant dişlisi,iki adet ürün sipariş verdim. Ürünler gecikince Aralık ayinda Bir ürünün kalmadığını tedarik edince göndereceklerini söylediler. Bekle bekle gelmedi. Siteye de giremeyince aradım sistemlerinin çöktüğünü düzeltmeye çalıştıklarını söylediler. Gene bekledim ses yok. aradım, kontrol Edip döneceğiz dediler gene ses yok. Arıyorum cevap vermiyorlar WhatsApp tan yazdım gondermiyorsaniz paramı iade edin işte dedim.Tlf desteği yok sadece WhatsApp üzerinden destek veriyoruz, kontrol Edip döneceğiz dediler gene ses yok . bir süre sonra Gene yazdım adres verin ürünlerin çıkışını yapalım dediler. Ürünler gelmeyince gene mesaj yazdım şimdi mesajlara da cevap vermiyorlar. Forumdan hakan48 beye özel mesaj da yazdim ondan da cevap, ilgi alaka yok.siparis mailleri duruyor bunu kanit gösterip tüketici mahkemesine şikayette bulunacağımi daha once de kendilerine iletmiştim. ve artık yeter diyorum bu hafta gidip şikayette bulunacagim sizlere de tavsiyem bu firmadan uzak durun. Ben paramı yasal faizi ile geri isteyeceğim. Yazık çok yazık sizlere....

Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir