PARK SENSÖRÜ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

PARK SENSÖRÜ

İleti Ynsbzkrt » 11 Haz 2019, 06:53

Selamlar arkadaşlar yeni bir fabia 1.2 htp ambiente araçaldım buna park sensörü takmak istiyorum daha önce takan deneyimli arkadaşlar varsa tampon sorunsuzca seline biliyor mu tampon altında sıkıntı yaratacak demir vs. Mevcut mu acaba bilgi verirseniz sevinirim

Birde kafama takılan bir mevzu var benim aracım 2011 bu araçlarda klima derece tuşunda 10/22 gibi dereceler yazıyor ancak benimkinde derece işareti var 2012 modellerin hepsinde derece işareti var 2011 olup ta benimki gibi olan var mı veya sebebini bilen var mı acaba

Ynsbzkrt
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Yunus bozkurt
Nereden: Mersin
Arabanız: Fabia 1.2 htp ambiente

İleti hetepe » 11 Haz 2019, 09:40

Tampon kolayca delinebiliyor, ama altında darbe emici demir var, o demire denk getirmemek gerek, alttan bakılabilir.
Klima çevirme düğmesi üzerinde sıcaklık derece numaraları olanlar yarı otomatik klima, numara yazmayıp sadece sıcak soğuk oranlı olanlar ise manual klima.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
/06fabiaHTP/
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,2

İleti Ynsbzkrt » 11 Haz 2019, 10:45

Ama iki araçta 1.2 ambiente 2011 bunların klimalar neden fark ediyor ki yarı otomatik yada manüel diye paket veya model farkı yok sonuç olarak
Ynsbzkrt
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Yunus bozkurt
Nereden: Mersin
Arabanız: Fabia 1.2 htp ambiente

Fabia II (Mk2 / 5J)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir