Roomster alacaklara tavsiyeler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Roomster alacaklara tavsiyeler

İleti tasardur » 24 Haz 2020, 21:49

Merhaba,
Skoda Roomster arabaları araştırıyorum ve almak istiyorum. Forumda bulunan Roomster kullanıcılarının yorumlarını almak isterim:

>İkinci el bir Roomster alırken nelere dikkat etmeli. Aracın kullanıcıları araçla ilgili yaşadıkları sorunları aktarırsa ikinci el araç alırken aracı kontrol edeceğimiz noktaları kestirebiliriz. Örneğin km; aracın km'si 300.000 in üzerinde ise aracı tavsiye eder misiniz?

>Aracın yerden yüksekliği. Bu değer ile ilgili internette araştırma yaptım ancak net yüksekliğini bulamadım. Kullanıcılar buradan bize aktarırsa çok makbule geçer. Araç arazide kullanım için alçaksa; daha yüksek lastikler kullanılarak yükseltilebilir mi?

>Roomster kullanıcıları ellerinde bu araba olduğu için aracın ikinci el fiyatını takip etmişlerdir diye düşünüyorum. Sizce aracın yıllara göre ikinci el fiyatları nasıl değişti? Malum internette geçmişe dönük bu tarz bir veriyi bulamıyorsunuz.

Son olarak Pandemi sonrası şişen ikinci el araba fiyatlarında aracı almak sizce mantıklı mı? Yaşadığımız fiyat yükselmesi balon mu? Yoksa yeni normal mi?

Lütfen konuyla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Teşekkürler.

tasardur
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: BARIŞ YILDIRIM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Yok

İleti alikan07 » 23 Tem 2020, 18:13

Roomster iyi de 300.000km çok olur be
alikan07
Yeni Üye
Yeni Üye