FABİA 1.4 tdi 2008 teyp aux cızırtı sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA 1.4 tdi 2008 teyp aux cızırtı sorunu

İleti girice » 28 Ekm 2020, 00:06

Arkadaşlar merhabalar bugün 2008 model bir fabia alarak aranıza katıldım.Aracın cd çalarında seste hiç bi sıkıntınyok yalnız aux a aldıgımda kablo bile takılı değilken cızırtı sesi var sizce neden olabilir? Ayrıca ayarlardan baktım bir türlü bulanadım arka kapı hoparlörlerinden ses gelmemekte yardımlarınızı rica ediyorum

girice
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Hatay

İleti hetepe » 30 Ekm 2020, 04:31

teypten aux jakına kadar olan kablo hattında kesik, kopuk, kısa devre vs birşey vardır...ölçü aletiyle kontrol edilmesi gerek.
2008 de fabia1 ve Fabia2 kasası var,
fabia1 ise arka kapılarda hoparlör yok, arka konsolda yeri var ama choice dışındaki versiyonlarda hoparlör yok..
Fabia2 ise classic versiyonunda arka kapı hoparlörü yok, ambiante ve elegancede var.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
/IBIZA ST TDI/
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: İbiza ST 1,6 style

İleti girice » 30 Ekm 2020, 17:12

hetepe yazdı:teypten aux jakına kadar olan kablo hattında kesik, kopuk, kısa devre vs birşey vardır...ölçü aletiyle kontrol edilmesi gerek.
2008 de fabia1 ve Fabia2 kasası var,
fabia1 ise arka kapılarda hoparlör yok, arka konsolda yeri var ama choice dışındaki versiyonlarda hoparlör yok..
Fabia2 ise classic versiyonunda arka kapı hoparlörü yok, ambiante ve elegancede var.

Hocam hoparlör var 2 tane sag ve solda arka kaoı yani hoparlör yeri var ama ses yok yani gbia 2 mi oluyor bu hb araç classic sanırım
girice
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Hatay

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir