HAYAL KIRIKLIĞI...(roomster)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

HAYAL KIRIKLIĞI...(roomster)

İleti umutkubat » 04 Ekm 2007, 02:05

kişilerin düşüncelerine katılmasakta saygı göstermek gerekir.birinin çok beğendiğini biri beğenmeyebilir bunlar doğal karşılanmalı saygı gösterilmeli.Thumbs%20Down

umutkubat
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia Amb.(A5)

İleti irfant » 04 Ekm 2007, 09:47

5 parmağın 5'i bir değil, boşverin...   Censored
irfant
RS
RS

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti fycky » 04 Ekm 2007, 15:51

fAVORİTE 1000 TANE ROOMSTER VER YİNE DEGİŞMEM NE OLACAK ŞİMDİ HADİ BAKALIM GENELLEME YAPMIYALIM SÖZLERE DİKKAT ARKADAŞLAR SEN BU MİLLETİ BEGENMİYORSAN ÇEK GİT NERDE İSTİYORSAN ORDA YAŞA BEN BU ÜLKEDENDE MİLLETTENDE MEMMUNUM BEGENMİYEN ÇEKER GİDER GÜLE GÜLE YOLUNUZ AÇIK OLSUN ÖPÜLDÜNÜZ.
fycky
CLASSIC
CLASSIC

İleti fycky » 04 Ekm 2007, 15:55

DOKUNMADAN AŞK OLSAYDI EN BÜYÜK AŞKI ÖKÜZLE TREN YAŞARDI.BU MİLLETİN HEPSİ ÖKÜZE(ROOMSTER)Mİ DOKUNDU Kİ YARGILIYORSUN TÜMLEME YAPMIYALIM MİLLETEDE VATANADA CANIM KURBAN BEGENMİYEN ROOMSTER İNİ ALSIN TERK ETSİN YA SEV YA TERK ET öpüldünüz
fycky
CLASSIC
CLASSIC

İleti lazianke » 04 Ekm 2007, 19:56

lütfen büyük  harfle yazmayalım
lazianke
RS
RS

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti loveskoda » 04 Ekm 2007, 21:09

[quote="fycky"]DOKUNMADAN AŞK OLSAYDI EN BÜYÜK AŞKI ÖKÜZLE TREN YAŞARDI.BU MİLLETİN HEPSİ ÖKÜZE(ROOMSTER)Mİ DOKUNDU Kİ YARGILIYORSUN TÜMLEME YAPMIYALIM MİLLETEDE VATANADA CANIM KURBAN BEGENMİYEN ROOMSTER İNİ ALSIN TERK ETSİN YA SEV YA TERK ET öpüldünüz
[/QUOTE]

Çok milliyetçi gördüm seni Canım!....LOLLOL

Fazla hayati bir konuda konuşmuyoruz. Bence fazla abartmayalım.Ermm
loveskoda
RS
RS

İleti fycky » 05 Ekm 2007, 18:07

ne yapalım arada kaynattık dostum öpüldünüz
fycky
CLASSIC
CLASSIC

İleti YEŞİLMİŞİK » 10 Ekm 2007, 15:42

Genel olarak insanların ilgisini çeken bir araç.Değişik ve çekici bir görüntüsü olduğunu düşünüyorum.Benim de ilgimi çekti.Sonuçta gidip satın aldım.Roomster 1.4 TDI Comfort'u yaklaşık 15 gündür kullanıyorum.Gayet memnunum.Bana göre aracın eksik yanları ön koltukların arasında dirsekliğin olmaması ve motor gücünün 90 HP'nin altında olması.Yine de motorun mevcut performansı sürücüyü strese sokmuyor.Hatta belli bir devirden sonra motorunun gayet ateşli bir hal aldığını söyleyebilirim.

YEŞİLMİŞİK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 10 Ekm 2007, 15:55

[quote="YEŞİLMİŞİK"]

Genel olarak insanların ilgisini çeken bir araç.Değişik ve çekici bir görüntüsü olduğunu düşünüyorum.Benim de ilgimi çekti.Sonuçta gidip satın aldım.Roomster 1.4 TDI Comfort'u yaklaşık 15 gündür kullanıyorum.Gayet memnunum.Bana göre aracın eksik yanları ön koltukların arasında dirsekliğin olmaması ve motor gücünün 90 HP'nin altında olması.Yine de motorun mevcut performansı sürücüyü strese sokmuyor.Hatta belli bir devirden sonra motorunun gayet ateşli bir hal aldığını söyleyebilirim.

[/QUOTE]

Dediğin eksikliği (kolçak) sorun etme. Golf 4 veya Bora kolçağı oluyor orijinal yerine. Otopol'de 70-80 YTL, serviste orijinali 400 YTL Ouch
irfant
RS
RS

İleti Roomster74 » 13 Kas 2007, 21:24

Merhaba,

Arkadaşlar Caddy nin baz modeli 37000 YTL ve kuruş inmiyorlar,

Romi ise style modeli 32450 YTL

Benim son arabam (1-2 hafta önce sattım) Scenic idi. son 2 haftadır bu sınıfta bir araç aradım, caddy bile düşündüm, ama sattığım araba sınıfında en fiyatlı ve özellikli araçın Skoda Roomster olduğunu keşfettim, Kangoo, Doblo, Caddy bunlar başka sınıf araçlar, bunlarla kıyaslamak yerine Scenic, c max, picasso... bu arabalarla kıyaslayın.

Roomster74
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yilmaM » 14 Kas 2007, 23:52

evladiyelik arabada 2.el ne demek
yilmaM
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 15 Kas 2007, 10:35

[quote="Roomster74"]

Merhaba,

Arkadaşlar Caddy nin baz modeli 37000 YTL ve kuruş inmiyorlar,

Romi ise style modeli 32450 YTL

Benim son arabam (1-2 hafta önce sattım) Scenic idi. son 2 haftadır bu sınıfta bir araç aradım, caddy bile düşündüm, ama sattığım araba sınıfında en fiyatlı ve özellikli araçın Skoda Roomster olduğunu keşfettim, Kangoo, Doblo, Caddy bunlar başka sınıf araçlar, bunlarla kıyaslamak yerine Scenic, c max, picasso... bu arabalarla kıyaslayın.

[/QUOTE]

Roomster'ın platform dengi C-Max, Picasso, Scenic Verso da değil!

Roomster'ın platform dengi Fusion, Note, Meriva Idea, Matrix....

irfant
RS
RS

İleti kopukucurtmaxxx » 17 Kas 2007, 13:08

arkadaslar 15 gündür roomster kullanıyorum ve simdilik bir sorun yok aracın içi cok rahat arkada oturan için olsun önde oturan için olsun birde panoromik tavan olunca arkadaslarım bayıldı desem yeridir ben market işletmeciligi yapıyorum işim geri mal almaya gidecegim zaman arka koltukları katlıyorum veya yerinden söküyorum arac 5 kişilik bir ailenin her türlü ihtiyacını görür ister tatile cıkın ister iş için kullanın ben simdilik cok memnunum bide şu aksesuar olayında bir netlik olsaydı kafam rahat olurdu arkasında fileler için yerler var  katolog resimlerinde filelerde gözüküyor ama ben style versiyonunu almama rahmen vermediler  comfort yani 40000 ytl olan versiyonda veriliyor heralde 
kopukucurtmaxxx
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 17 Kas 2007, 13:13

[quote="kopukucurtmaxxx"]arkadaslar 15 gündür roomster kullanıyorum ve simdilik bir sorun yok aracın içi cok rahat arkada oturan için olsun önde oturan için olsun birde panoromik tavan olunca arkadaslarım bayıldı desem yeridir ben market işletmeciligi yapıyorum işim geri mal almaya gidecegim zaman arka koltukları katlıyorum veya yerinden söküyorum arac 5 kişilik bir ailenin her türlü ihtiyacını görür ister tatile cıkın ister iş için kullanın ben simdilik cok memnunum bide şu aksesuar olayında bir netlik olsaydı kafam rahat olurdu arkasında fileler için yerler var  katolog resimlerinde filelerde gözüküyor ama ben style versiyonunu almama rahmen vermediler  comfort yani 40000 ytl olan versiyonda veriliyor heralde  [/QUOTE]

Hayırlı olsun... Çok yönlü ve güzel arabadır.. Fotolarını bekliyoruz...Clap
loveskoda
RS
RS

İleti sertaç23 » 01 Arl 2007, 20:59

arkadaşlar burda tartışma boşuna kabak gibi ruhsatım var elimde ruhsatımda binek araç olarak geçiyo dobloyla kangoyla connecte caddyle alakası yok bu aracın.insan kapılarından da anlar ya bu kadar olumsuz yazılar kötü.aracımı kötületmem kimseye.arkadaş parası olmayan binmesin roomster a gitsin teneke dobloya para versinler.arkadaşlar.bi laf varmış hani kedi ulaşamadığı ete mırlar.bu konu oldu o mesele.bi arkadaş ta transpoırter lafı etmiş ben artık ne diyim ticarı aracı getirdi mpv segmentinde bi araçla bir tuttu.arkadaşlar mpv segmenti taksiyle jep arası bir segment.doblo ya binek aracı olarak para verenlerin aklından şüphe ederim.motoruna gelince vw imzalı direk pompa sistemiyle.çalışan bir tdi motor var.bunu 1.3 multijetle kıyaslamanızda yanlış.bir başka konu.vw skodanın ilk çıkardığı roomsterin satışını durdurmuş neden.çünkü kendi satışlarını egale edeceği için bizzat vw başkanı konuşma yaptı..artk ne diyim.roomster başlı başına mpv segmentinde bir otomobil.ticarete dayalı araçlar belli.kangoo doblo connect transit transporter daha sayayım mı yani.ha bide dacia .artık bu konu kapansın lütfen.
sertaç23
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 02 Arl 2007, 12:47

[quote="sertaç23"]arkadaşlar burda tartışma boşuna kabak gibi ruhsatım var elimde ruhsatımda binek araç olarak geçiyo [/QUOTE]

Bir hatırlatma yapayım. Doblo ve Caddy'ler eğer arka yan camları kapalıysa ve/veya arkada koltuk yoksa ticari araç yazar ruhsatta. Binek olarak alınmış 4 kapılı, camlı, koltuklu arabaların ruhsatında ticari yazmıyor.

Opel Corsa da normalde binek araba ama arka camları kapalı ve koltuksuz modellerin ruhsatında ticari yazar.
irfant
RS
RS

İleti sertaç23 » 02 Arl 2007, 17:22

kardeşim senin o corsa dediğin van olan corsa ticari olarak çıkıyo.zaten.artık bu tartışma kapansın.roomster a rakip araçlar ford fusion.fiat idea,dır mpv segmentidir.açın euroncap sitesini bakın bakalım skoda roomter hangi bölümde.
sertaç23
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 02 Arl 2007, 17:51

[quote="sertaç23"]mps segmentidir.[/QUOTE]

Samll MPV ya da B-MPV diye geçer... (Multi Purpose Vagon ya da Vehicle).

irfant
RS
RS

ÖncekiSonraki

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir