Lastik alacaklar için çok uygun fiyatlar.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Lastik alacaklar için çok uygun fiyatlar.

İleti emirtuzul » 08 Ekm 2006, 03:38

Arkadaşlar İstanbul İçerenköy'de (Bostancı köprüsüne oldukça yakın) Levent Ticaret adında bir spot lastik satan firma bulunmaktadır. Genelde nakit veya kredi kartına tek çekim çalışır taksitte yapar ama bankadan komisyon zararı ne ise sizede aynen yansıtır. Tüm bunlara rağmen lastik fiyatları piyasaya göre ciddi miktarda düşüktür. Özellikle nakit alım yapacaklar için çok avantajlıdır. Firmanın sattığı mallar hakkında çeşitli hurafeleri bolca duydum ama ben dahil oradan lastik alıpta sorun yaşayana henüz rastlamadım. Ayrıca istanbul anadolu yakasında orayı bilmeyen servis pek yoktur ve birçok servise sorduğumda hepside tavsiye etmiştir. Malların rafta beklemiş eski lastikler olduğu şeklinde şeyler söyleyenler var ama daha bu gün bir arkadaşıma felica için 2 adet 165/70 R13 goodyear GT2 lastik aldık (tanesi 62.50 YTL) üzerlerine baktığımda lastikler 2006'nın 28. haftası (7. aya denk gelir) üretilmiş gözüküyordu yani oldukça yeni lastikler. Ben lastik alacak herkese bu firmayı öneriyorum sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Sonuçta bu firmanın yaptığı iş "Spot" olarak tabir edilir ve az çok ticaretle uğraşan herkes bu düşük fiyatların hile hurda ile elde edilmediğini işin bir yöntemi olduğunu iyi bilir.

Levent Ticaret

İçerenköy Mahallesi Sonbahar Sokak No:1 Kadıköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 572 44 51-52

Kullanıcı avatarı
emirtuzul
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Emir Tüzül
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Honda Civic Elegance (FB7)

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir