Orjinal Yedek Parça Servisi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Orjinal Yedek Parça Servisi

İleti yedekparcarenault » 24 Haz 2019, 17:07

Renault Oto Yedek Parça şirketimiz, 2019 yılında Haramidere sanayi sitesi- İstanbul'da kuruldu. İlk yıllarda Renault marka ve modellere ait otomobil ve hafif ticari araçları olarak siz değerli müşterilerimize tedarik ederek başladık. İlerleyen yıllar içerisinde siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz için bünyemize takviye ettiğimiz profesyonel ekibi takviye ettik. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet ve müşterilerimizden aldığımız destek sayesinde mevcut durumda 24 otomobil marka, tüm modeller ve hafif ticari araçların yedek parçaları katarak Türkiye'nin en prestijli, en güvenilir ve en büyük firmalardan biri olduk. Siz değerli müşterilerimizin her türlü marka ve modellere ait oto yedek parça ihtiyacınızı tek noktada temin etmek için 120.000'den fazla çeşitlerimiz ile hizmet vermekten onur duyuyoruz.


Vizyonumuz


Albayrak Oto Yedek Parça şirketi olarak vizyonumuz, müşteri memnuniyeti ön planda tutarak ve ürün çeşitlerimizi dahada artırarak Türkiye'nin 81 il, ilçe ve beldelerin her noktasına ve en hızlı bir biçimde ulaştırmak.


Albayrak Oto Yedek Parça şirketi olarak bir Türkiye'nin lider oto yedek parça tedarikçisi olma sorumluluğumuzun gereği olarak, müşterilerimizin oto yedek parça ihtiyacını ülkemizin her noktasına ulaştırma yolunda daha da genişletmek.


Türkiye'nin lider Oto Yedek Parça şirket sorumluluk anlayışı ile siz değerli müşterilerimize mükemmel ve yaratıcı hizmet sunma fikirleri üretmek ve müşterilerimizin fikirleri rehber edinme anlayışımızı sürdürmeye devam ederek daha da büyümek.


Misyonumuz


Albayrak şirketinin Yedekparcarenault.com web sitemizin faaliyette bulunduğu oto yedek parça sektöründe müşteri memnuniyet ana hedefimiz yapmak. Yedekparcarenault.com web sitemizin yazılımlarını geliştirerek çevrim-içi oto yedek parça e ticaret alanında ulusal bazda uzun vadeli, sürekli ve devamlı kılarak müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunmak.


Çevrim-içi Oto yedek Parça Tedarik Etmek


Siz değerli müşterilerimize daha geniş kapsamda hizmet vermek için oto yedek parça ihtiyacınızı size ulaştırmak adına 2019 yılında Yedekparcarenault.com e ticaret web sitemizi kurduk. Geride bıraktığımız 30 yıllık deneyim ve siz değerli müşterilerimizi yolda bırakmamak adına hemen hemen her marka oto yedek parça ihtiyaçlarınızı parmaklarınızın ucuna kadar yaklaştırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Böylece hemen hemen her marka ve modellere ait oto yedek parça ihtiyaçlarınızı en kolay yoldan tedarik etmeniz için cep telefonunuzda veya bilgisayarınız ile Yedekparcarenault.com web adresimize erişecek adresi teslim temin edebileceksiniz. Oturduğunuz yerde cep telefonunuzla Yedekparcarenault.com web adresimizden ihtiyacınız olan oto yedek parça siparişi verdiğinizde aynı gün içerisinde kargoya verilir ve yakınlık durumuna göre ertesi gün oto yedek parça ürününüz adrese teslim almış olacaksınız. Ayrıca size daha iyi yardımcı olmak için dilerseniz Yedekparcarenault.com web adresimizin iletişim sayfasına girip telefon ile deneyimli ekiplerimizden oto yedek parça ürün ayrıntıları konusunda bilgi alabilirsiniz. İhtiyacınız olan oto yedek parça ürün ayrıntı ve kodları konusunda deneyimli teknik ve destek ekibimiz en kusursuz bir biçimde size yardımcı olacağınızdan emin olabilirsiniz.
 
yedekparcarenault
Yeni Üye
Yeni Üye
 
İleti: 1
Kayıt: 24 Haz 2019, 17:04
Ad Soyad: albayrak
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: skoda yeti

Servis, Yedek Parça, AksesuarKimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir