Skoda Yeti Katalog ve Kullanım Kılavuzları (İng)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Yeti Katalog ve Kullanım Kılavuzları (İng)

İleti isikayhan » 07 Tem 2009, 19:42

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti isikayhan » 27 Tem 2009, 13:34

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti kadir_ » 27 Tem 2009, 13:36

tutmadım bu arabayı piyasada da fiyatı yüksek olursa tutulmıyacağını düşünüyorum
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti qw12 » 31 Tem 2009, 03:37

Ben bayıldım yetiye. bagajı biraz daha büyük olsa tam IQ+Kalbimin aracı. hele bir de 1.2 TSI 105HP yokmu işte ona tutuldum diyebilirim. Yeti broşürünün 2. sayfasında şöyle yazmış:
Her şey göz açıp kapayıncaya kadar oldu. Daha önce asla inanmazdınız çünkü hiç görmemiştiniz. Ama herşey artık değişti. Siz sıradanlıktan sıradışılığa giden bir yolu gözler önüne serdiniz.
It happened in the blink of an eye. Before, you never believed. Because you never saw. But things have changed. You have uncovered a trail that leads from the ordinary to the extraordinary.
İşte Yetinin felsefesi bu bence. Bu Skoda mühendisleriyle ben ruh ikizi gibiyim.
qw12
CLASSIC
CLASSIC

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir