Sitede Kaç Yeti Var?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sitede Kaç Yeti Var?

İleti skodaizm » 27 Nis 2010, 07:16

onderxxa yazdı:ben aldım octavia yayı suberb i sattım yeti aldım ama suberb in yerini tutmaz tiguanın da yerini tutamaz yüce otoda müştriler ile çok ilgisiz mail attım telefon açtım 15 gün oldu cevap gelmedi ben bide 7 inci skodayı aldım arayıpta bir teşekkür bile etmedilr satıp araba felan almayacağım artık yerli malı şahine bineceğim yüce oto tebrik br plaket bile göndermedler2yılda 7 skoda aldım şidi pişmanım satacağım yöneticileri ve genel müdürlüğü müşterinin sorunlarıyla ilgilenmiyor ismim zafer uzunöz sökeye skodayı tanıtan en çok alan ben oldum telefonum 05072361841 ama sağ olsunlar yüce oto bir plaket bir gönül alma hediye bile bir kuru teşekkür bile etmedi pragıda 8 inci yedek kazandık 15 gün oldu bir mailime telefonuma bile cevap gelmedi ford dan bir arkadaşım fiesta aldı memnunmusunuz diye onkere aradılar ben yedidene skoda aldım birkere bile arayan olmadı

2005 Mayıs ayında Fabia' yı aldığımda zırt pırt aramalarından rahatsız olmuştum. Müşteri memnuniyeti araç ile ilgili sorun var mı, aracımızı satan bayi sizinle ilgilendi mi, servislerden memnun musunuz gibi konularda defalarca aranınca artık aramayın beni diye söylememe rağmen her arayışlarında özür dileyerek aramalara devam etmişlerdi. En son Superb testi için yine aradılar ve testin yapıldığı ( yapamadığımız) bayiyi sormuşlardı. sanırım 7-8 ay öncesiydi.

Demekki zaman içinde satış ve destek politikaları değişmiş.Eskiden sıkarlardı şimdi arayan soran kalmamış. Gerçi plaket isteği belki ilk model müşterisi için olabilir ama; en azından aracı alan müşterilere araç modelinin birer minyatürünü verebilirler...

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti isikayhan » 27 Nis 2010, 13:22

xenanis yazdı:Ben kaçıncı yeti sahibiyim acaba. Skoda bayisine octavia almak için gittim yeti ile çıktım.Yetiyi göz ucuyla siteden incelemiştim ama pek cezb etmemişti.Bayide bizzat görünce ve test sürüşü yapınca beni fazlasıyla kendine bağladı.uzun süredir hayalini kurduğum suv tarzı sıfır bir araç için 45750 çok olmasa gerek dedim ve aldım.Arabamdan son derece memnunum..kullanan arkadaşlar izlenimlerini paylaşırsa sevinirim.ben araba konusunda acemi sayılırım.bu siteye ve foruma da ilk defa girmiş oldum.(ilk defa skodam olduğu için tabi..)

hayırlı olsun
sanırım yazan 3. kişi oluyorsunuz ama diğer yazanlar yeti'lerini haziranda teslim alacaktı :)
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti xenanis » 29 Nis 2010, 00:56

Merhaba arkadaşlar arabama hız sabitleyici taktırmak istedim.Arabayı aldığım skoda bayinin servisine gittim bir kaç günlük teknik anlaşmazlığın ardından takılabileceği anlaşıldı ve 370 lira fiyat verdiler.İşçilik almayız dediler en son 300 lira fiyat çıktı.sizce bu fiyat normal mi.bana piyasanın biraz üstünde gibi geldi ama galiba hız sabitleyici konfor ve yakıt tasarrufu açısından tavsiye edilen birşey.Fikri olanlar aydınlatırsa sevinirim..
xenanis
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Van
Arabanız: Yeti 1.2 ambition

İleti octaviaman » 29 Nis 2010, 11:08

Araç yeni olduğundan ,CC hemen takılacaksa,garanti faktörü açısından mecburen YS de taktırmanız lazım.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti xenanis » 30 Nis 2010, 08:57

YS nedir açıklarsanız sevinirim.Skoda bayi garanti konusunda bir açıklama yapmadı bana ama en iyisi gidip sorayım.Teşekkür ederim.
xenanis
CLASSIC
CLASSIC

İleti isikayhan » 30 Nis 2010, 12:32

YS: Yetkili Servis
olsa gerek
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti xenanis » 30 Nis 2010, 15:52

Eyvallah tşk. ederim. 'de' ayrı yazılınca acaba YS bir alet ismi mi diye düşündüm..:)
xenanis
CLASSIC
CLASSIC

İleti onderxxa » 04 May 2010, 21:15

bende yeti var ama beğenmedim satıyorum yedinci skodam bu müşteriye memnuniyet vermiyorlar sorunlarıyla ilgilenmiyorlar 2 yılda 7 tne skoda aldım memnun kalmadım sattım zararım 80.000 ytl şimdi yeti aldım ve satıyorum artık volswagen alacağım sorunlarımızla sağolsunlar yüce oto ilgilenmedi,ler satıyorum artık
onderxxa
CLASSIC
CLASSIC

İleti onderxxa » 04 May 2010, 21:19

TÜRKİYEDE İLK YETİYİ BEN ALDIM AMA MEMNUN KALMADIM BU YETİ YEDİNCİ SKODAM İKİ YIL İÇERSİNDE HİÇ BİR YETKİLİSİ SORUNLARIMIZA CEVAP VERMİYOR TELEFONLA ARIYORUZ VE BİZE DÖNMÜYORLAR İLGİLENMİYORLAR 06 JB 006 ZAFER UZUNÖZ YÜCE OTODA İLGİLENMEDİ YETİYİ SATIOYORUM ARTIK VOLSWAGENE DÖNÜŞ VAR
onderxxa
CLASSIC
CLASSIC

İleti cnydn » 05 May 2010, 00:13

amaç nedir peki tüm başlıklara bunları yazıyorsunuz?
Ekmek alır gibi araba alırsanız zaten memnun kalmanız mümün değil.
Aracı alırken aklınız nerdeydi? Almasaydınız..Superbi octaviayı sattım yeti aldım demişsiniz..
superbi satıp 1.2 tsi active donanım yeti alırsanız elbet sükut u hayal e uğrarsınız
biraz insaflı olun
cnydn
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: 2010 Octavia 1.4TSI Elegance

İleti WXW » 05 May 2010, 08:45

onderxxa yazdı:TÜRKİYEDE İLK YETİYİ BEN ALDIM AMA MEMNUN KALMADIM BU YETİ YEDİNCİ SKODAM İKİ YIL İÇERSİNDE HİÇ BİR YETKİLİSİ SORUNLARIMIZA CEVAP VERMİYOR TELEFONLA ARIYORUZ VE BİZE DÖNMÜYORLAR İLGİLENMİYORLAR 06 JB 006 ZAFER UZUNÖZ YÜCE OTODA İLGİLENMEDİ YETİYİ SATIOYORUM ARTIK VOLSWAGENE DÖNÜŞ VAR

volkswagen de de sorun yaşayabilirsiniz.Sadece bilgisayar arızası yüzünden defalarca servise giden arkadaşım var.Üstelik aracı sıfır aldı.Buna rağmen kullanıcı hatası dediler.Her motor çalıştırışında farklı bir elektronik arıza veren bir araçtan bahsediyorum.Servise gitmekten illallah gelmiş, telefonla gösterge panelinde yanan ışıgı, anlamını ve sebebini soruyor, teknik ekip sizin aracınızda öyle bir uyarı yok diyorlar!!! aracı alıp servise götürüp gösteriyor, aa varmış biz bilmiyormuşuz diyorlar. adamcağız dedi ki aracı geri vermek istiyorum, yok geri alamayız. ta almanya ya yazdı, sonra ilgilenmeye başladılar ama hala geri almadılar. mahkemeye vereceğim haberiniz olsun, cevap "verirseniz verin". o da aynen mahkemeye verdi, şimdi seve seve geri alacaklar arabayı.bu mu satışta, serviste, müşteri ilişkilerinde profesyonellik?? şimdi ana bayiisi boyle yapıyor diye arabayı veya diğer bayiileri de mi kötüleyelim?? evet skoda nın bazı müşteri ve reklam sorunları, eksiklikleri hatta en doğrusu ilgisizlikleri var.ancak bunu her markada yaşayabilirsiniz.Belki üretimi Türkiye de yapan ve yedek parça sorunu olmayan, yetkilendirilmiş, sorumluluk alabilen ve sorun çözebilen birkaç firmada böyle sorunlar yaşamazsınız, onlarında araçlarının kalitesi zaten ortada.
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

İleti Cupra » 05 May 2010, 10:01

onderxxa yazdı:TÜRKİYEDE İLK YETİYİ BEN ALDIM AMA MEMNUN KALMADIM BU YETİ YEDİNCİ SKODAM İKİ YIL İÇERSİNDE HİÇ BİR YETKİLİSİ SORUNLARIMIZA CEVAP VERMİYOR TELEFONLA ARIYORUZ VE BİZE DÖNMÜYORLAR İLGİLENMİYORLAR 06 JB 006 ZAFER UZUNÖZ YÜCE OTODA İLGİLENMEDİ YETİYİ SATIOYORUM ARTIK VOLSWAGENE DÖNÜŞ VAR

Araç Bilgileri

Plaka No 06JB006 Marka HONDA Model 1999 Sahiplik Belge Tarihi 16/06/1999 Tescil Birimi ANKARA Renk 1 KIRMIZI Renk 2 BİLİNMİYOR Cinsi OTOMOBİL Çalıntı mı? HAYIR Hak Mahrumiyeti YOK bu mu senin satacağın yeti?
Cupra
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cagri

İleti nekropsi » 05 May 2010, 11:26

80 bin ytl zarar edene kadar hiç düşünmediniz mi skoda almamayı 80 bin ytl zarar edecek ve bunu zamana anlamayacak kadar paranız mı bol yoksa aklınız mı kıt
nekropsi
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: palio 1,3 m.jet

İleti y.emre » 05 May 2010, 12:03

cnydn yazdı:amaç nedir peki tüm başlıklara bunları yazıyorsunuz?
Ekmek alır gibi araba alırsanız zaten memnun kalmanız mümün değil.
Aracı alırken aklınız nerdeydi? Almasaydınız..Superbi octaviayı sattım yeti aldım demişsiniz..
superbi satıp 1.2 tsi active donanım yeti alırsanız elbet sükut u hayal e uğrarsınız
biraz insaflı olun
aynen katılıyorum 8-)
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti asdfghjk » 05 May 2010, 16:27

Cupra yazdı:

Araç Bilgileri

Plaka No 06JB006 Marka HONDA Model 1999 Sahiplik Belge Tarihi 16/06/1999 Tescil Birimi ANKARA Renk 1 KIRMIZI Renk 2 BİLİNMİYOR Cinsi OTOMOBİL Çalıntı mı? HAYIR Hak Mahrumiyeti YOK bu mu senin satacağın yeti?

Sanırım bu arkadaş Honda forumlarında takılan ve Skoda'yı kötülemeye, sonrada internette Skoda şöyle-böyle demeye çalışmakta :) Ne diyim, Allah akıl fikir versin..! Skoda'nın zaten azda olsa kalitesini anlamış olan müşterisi var, bunu yaparak eline ne geçecek anlamış değilim...
asdfghjk
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti WXW » 05 May 2010, 17:35

bugun cinnah ta bankanın onunde dururken elime aldım kuş pisliklerini temizliyorum, sonra motor kaputunu açtım motor üst kapağının tozunu falan alıyordum, insanlar tuhaf tuhaf bakıyor, bilmiyorlar ki skodalarımız ne kadar kıymetli bizim için:)) skodayı kötüleyen bir honda sahibinin ne yapmaya çalıştığını ben de anlamadım ama, ne yazarsa yazsın biz kendi özeleştirisini yapacak ve araçlarımızın değerini bilecek kadar şu forumdaki insan sayısının fazlalığını anlamış durumdayım
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

İleti hdoner » 05 May 2010, 17:54

Konu başlığı sitede kaç yeti var? bu soruyu tam cevaplamadık ama aramızda aklı yeti olmayan bi arkadaş olduğu kesin :evil: :lol:
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti asdfghjk » 05 May 2010, 17:55

:D :D :D
asdfghjk
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Yeti