Skoda YETI Fiyatları Belli Oldu! (04.03.2010)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda YETI Fiyatları Belli Oldu! (04.03.2010)

İleti isikayhan » 06 Mar 2010, 16:41

yeti, kompakt suv segmenti satışlarında ilk 10'a girse de skoda adını dergilerde görebilsek keşke
ama tanıtım ve reklam şart

kaynak: e-otodergi 2010 mart sayısı
http://www.e-otodergi.com/pdfs/e-otoder ... sayi21.zip

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti mygokhan » 06 Mar 2010, 17:35

Kıytırık TİGGO'dan fazla satması lazım.. O fiyata..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti C@GL@R » 06 Mar 2010, 17:48

tiggo dedin aklıma geldi 25-27 bin lira arası 2008 modeli alıp bineceksin aslında:) 2008 model jeep
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti oguz » 06 Mar 2010, 17:49

aynen tiggoyu gecmesi lazım. ya bu millet para yok diye aglıyo tiguan 1.:)

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti oguz » 06 Mar 2010, 17:49

[quote="caglarkrbyk"]tiggo dedin aklıma geldi 25-27 bin lira arası 2008 modeli alıp bineceksin aslında:) 2008 model jeep
[/QUOTE]

binecende ne olacak abi otobanda kuş çarpacak jilet fabrikasına yollayacan Evil%20Smile

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti FabiaElegance » 06 Mar 2010, 17:50

Kesinlikle Cherry Tiggo dan fazla satması lazım Yetinin...
Tiggo iç döşeme ve ön konsolun kalitesine bir bakın lütfen ciddi anlamda kötü...
FabiaElegance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti C@GL@R » 06 Mar 2010, 18:08

[quote="oguz"]
[quote="caglarkrbyk"]tiggo dedin aklıma geldi 25-27 bin lira arası 2008 modeli alıp bineceksin aslında:) 2008 model jeep
[/QUOTE]

binecende ne olacak abi otobanda kuş çarpacak jilet fabrikasına yollayacan Evil%20Smile
[/QUOTE]

denemeden birsey dememek lazım skoda fabia almadan öncede sizin gibi diyordum:) bi test sürüşü yapınca karar verilir. siz sürdünüzmü bu aracı yoksa sadece chine işi olduğu içinmi böyle dediniz.
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti parsanoto » 06 Mar 2010, 18:09

tiggo ile ilgili bi müşterimizin anısını anlatayım.müşterimizin fabia 68 lik aracı var.bir tanede cherry tiggo almış 33,000 liraya mı öle bişey.aracı aldım diyor aracın heryeinden ses geliyor.skodam 10 yaşında bi gram ses yok bu araba sıfır her yerinden ses geliyordu.servise götürdüm dedi bu aracın her yeinden ses geliyor dedim.servisin verdiği cevap 33,000 liralık jeepten ne bekliyorsun diye vi cevap almış.aracı daha 1,000 km olmadan 15-20 gün sonunda 5,000 lira zararla satmış.
yani diyeceğim tiggo gibi araçlar skodanın yanından geçmez.altınla,tenekeyi kıyaslamaya benzer.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti oguz » 06 Mar 2010, 18:26

ben kullandım abi:) anlatılmaz yaşanır. bi kere de yazın denizden cıktım eve gidecem otoparkın içnde yürüyorum arabaya dogru biyerden tık tık ses geldi dondum baktım bi chery kaput acık marş basmıyo dedim akümü evet dedi yanaştım takviye yaptık benimkinden adam diyo kaç yıldır araba sahibiyim 3 aylık arabada ilk kez böle bişey yasıyorum. daha arasan nelerini bulursun

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti C@GL@R » 06 Mar 2010, 18:32

nette kullanıp memnun kalan çok da hiç aldım lanet olsun bu araba diyen yok:) birde ben denk getireyimde o zaman anlaşılır. hepsi iyi değildir. sitede sorunsuz fabialarda var sorunlusuda biraz şans işi:)
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti oguz » 06 Mar 2010, 18:37

yani herkezin memnuniyeti farklıdır. benim arkadasımın babası var. oto döşemecisi. adam yıllardır şahin kullanır. bide şahini varki görün. kız gibi. tertemiz bakımlı çıtı cıkmaz. ben şahinden baskasına binmem diyo:) hiç de şikayeti yok. 

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mygokhan » 06 Mar 2010, 18:46

[quote="parsanoto"]tiggo ile ilgili bi müşterimizin anısını anlatayım.müşterimizin fabia 68 lik aracı var.bir tanede cherry tiggo almış 33,000 liraya mı öle bişey.aracı aldım diyor aracın heryeinden ses geliyor.skodam 10 yaşında bi gram ses yok bu araba sıfır her yerinden ses geliyordu.servise götürdüm dedi bu aracın her yeinden ses geliyor dedim.servisin verdiği cevap 33,000 liralık jeepten ne bekliyorsun diye vi cevap almış.aracı daha 1,000 km olmadan 15-20 gün sonunda 5,000 lira zararla satmış.
yani diyeceğim tiggo gibi araçlar skodanın yanından geçmez.altınla,tenekeyi kıyaslamaya benzer.
[/QUOTE]

O adam haketmiş..Hiçmi test etmemiş arabayı..Test arabaları çok belli eder o tip rahatsızlıkları..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti isikayhan » 06 Mar 2010, 18:49

sonuçlar dergide iki ay öncesi döneme ait olduğu için ilk rakamları mayıs ayı başında görebiliriz, tabii yüce auto sitesinde daha önce açıklamazsa

ilk ay ilk ona girebilse devamı gelir bence
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti ayhani » 06 Mar 2010, 21:08

[quote="caglarkrbyk"]nette kullanıp memnun kalan çok da hiç aldım lanet olsun bu araba diyen yok:) birde ben denk getireyimde o zaman anlaşılır. hepsi iyi değildir. sitede sorunsuz fabialarda var sorunlusuda biraz şans işi:) [/QUOTE]

Eminmisin?

CHERY 4X4 İle Yolda Kalmanın Zevkini Yaşayın

40 yıllık şoförlüğüm var. Asla otomobilimin orijinalliğini bozmadım ta ki Chery ile tanışana kadar... Chery öyle bir otomobil ki sizi delirtmemesi imkansız, yolda bırakmasını işinizin yarım kalmasını geç

tim servisi ve distribütörü bile sorun.

2009 model Chery Lusso model aracım sıfır km olmasına rağmen debriyaj balatası 2 defa sıyırdı. Garantili olmasına rağmen ücretsiz yapmadılar ve parasını aldılar...

Chery öyle bir otomobil ki parçası sadece servisinde var. Siz istemeseniz bile o parçayı taktırıyorlar ve Chery servislerine her gittiğimde sorun yaşıyorum. Aracın sitesinden otomobile bakarak karar veriyorum ama 6 lı cd çalar yok, yangın tüpü yok, ilk yardım çantası yok.
http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/44 ... ni+Yasayin

Eski Mazda kullanıcısı olarak ve Mermerler Grubu’nun güvenirliğine güvenerek, etrafımda söylenen onca olumsuz sözlere karşı Chery Tigo3 aracınızı satın aldım. Chery ile karşılaşmam Aydın bayinizde oldu.

Orada beyaz renk Tiggo vardı. Aracı incelediğimde çok etkilendim ve arkasında Mermerler grubunun olduğunu düşündüğüm için hemen az bir miktar kapora vererek düşünmek istediğimi ilettim.

İzmir’e geldiğimde siyah renk almak istediğime karar verdim. Aydın bayisi ellerinde siyah renk olmadığını ve bulunamayacağını iletti. Ben de tek tek tüm bayilerinizi aradım ve Uşak bayinizde siyah Tiggo buldum.

Aracı görmeden, sadece bayinizin sözüne güvenerek bir miktar nakit, üzerini de kredi kullanarak aracı satın aldım. Bir Cuma günü aracı teslim almak için Uşak’a geleceğimi ilettim. Oradaki bayan gerek yok, Hale hanım biz getiririz dediler.

Benzin parasını verdim. Aracımı ailecek getirip bana teslim ettiler. Yetkiliye defalarca “bakın yeni araçların bir takım ayarlarının yapılması gerekli, sözünüze güveniyorum, yaptırdınız değil mi” dedim.

Evet Hale hanım, hiç merak etmeyin, tüm bakımları yapıldı, tüm ayarlar tamam, aracınız süper oldu dediler. Yine Mermerler grubu olduğunu bildiğim için ok dedim. İlk defa bu gruptan araç almıyorum, hiç de sorun yaşamadım, ok size güveniyorum dedim.

Aracımı getirdiler, kullanmaya başladığım anda şikayetlerim başladı.

• Araç o kadar bariz sağa çekiyordu ki
• Araçta ön taraftan garip sesler geliyordu. (özellikle gaza basıldığında)
• Vites geçişleri (kamyon vitesi gibiydi)
• Camların açılıp kapanmasında sorun vardı
• Benzin kapağının açılışı sorunluydu
• Sanırım ayarları olmadığı için benzin tüketimi çok fazlaydı.
. Aracın klimasından ses geliyor.
. İçindeki plastik malzeme o kadar kalitesiz ki her yerden ayrılmaya başladı

5 aydır sorun yaşadığımı ilgililere defalarca aktarmama rağmen, ilk müşterileri olmamdan kaynaklanıyor olabilir, yalnız bırakıldım. İzmir bayisi 2. Eli olmayan, ne olacağı belli olmayan aracı ben geri alamam ve bundan sonra ben size iyi bir servis hizmeti de veremem demekte.

Aracım ilk alındığı ay 4 defa servise gitti, hala aynı sorunları yaşıyorum. Mermerler Grubu’nda hiçbir yetkili artık telefonlarıma çıkmıyor. Aracımın 5. Ooo bakımı geldi ama götürebileceğim serviste olmadığı için aracımı kullanamaz duruma geldim.

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti aytaçsadık » 06 Mar 2010, 22:07

Şöyle birşey de var beyler kıytırık tiggo bile skodadan çok reklam yapıyo. ve ilgi çekmeyi başarıyo.kaç kişinin hafızasında bir skoda reklamı var. bu kaliteyle meydanı fiat a reno ya bırakıyolar.yazık.
aytaçsadık
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti C@GL@R » 06 Mar 2010, 22:08

şikayetvar.com zaten amacı şikayetlerin yer aldığı bir site aynı şekilde en memnun kaldığımız ürünlerin bile şikayetleri var adam baskı balatayı yemiş garanti ne yapsın:) ama yinede sıfır araçta olmaycak seyler tabi. şikayet tarihlerine baktım 2008 yani ilk fabrika ürünü araç.. eniştem sıfır nissan note aldı fabrikasyon o bile sorunlu çıktı..sonuç olarak bu aracı almaya karar veren çok çok detaylı inceleyip test edip almalı..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti qw12 » 06 Mar 2010, 22:46

en ucuz tiggo 35bin lira. en ucuz yeti 40bin lira. 5bin lira riske girmeye gerek yok. skoda kalitesini biliyoruz sonuçta.
qw12
CLASSIC
CLASSIC

İleti FabiaElegance » 07 Mar 2010, 00:25

[quote="qw12"] en ucuz tiggo 35bin lira. en ucuz yeti 40bin lira. 5bin lira riske girmeye gerek yok. skoda kalitesini biliyoruz sonuçta.[/QUOTE]
en ucuz 2010 Model Tiggo 39000 TL ;) http://www.chery.com.tr/fiyatlistesi.php
FabiaElegance
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir