Skoda YETI Fiyatları Belli Oldu! (04.03.2010)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda YETI Fiyatları Belli Oldu! (04.03.2010)

İleti WXW » 16 Mar 2010, 22:03

[quote="caglarkrbyk"]
[quote="WXW"]bu yüce otonun patronunu görmedim hiç ama hani orta boylu bir adam oldugunu varsayarsak, yeti biraz küçük geldi gözüme:))[/QUOTE]ne kadar ekmek o kadar köfte olayı..[/QUOTE]

hani hayal kuracaz ya, babamla ben hep jip hayali kurardık, broadway de birbirimize bakıp. ama lüksünden değil.broadway in içinde iki büklüm otururduk da:))).octavia da geçen peder bey kafayı kaldırdı tavana baktı, bana döndü : "eyi eyi biraz mesafe var " dedi, ben koptum:)))))

Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti onderxxa » 16 Mar 2010, 22:06

BEN ALTINA SKODA ALDIM YETİYEDE BAKTIM BEĞENMEDİM ACTİVE DE BİŞEY YOK İKİ AIRBEK ABS BAŞK NE VARKİ CD ÇALARI BİLE ESKİ MODEL NE VAR ARABADA BOŞ BOŞ VE DAR BAGAŞ ARKASI KÜÇÜK HİÇ BİŞEY YOK ARABADA 1.2 MOTOR
onderxxa
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 16 Mar 2010, 22:07

[quote="onderxxa"]valla bence kırk bin tl ye bu yeti alınmaz hiç bişey yok bomboş neyine paravereyim 6 tane skoda aldım ama bunu beğenmedim küçük dar clasik yapmışlar özellik yok en bazında yeti alana kadar chery tiggo alırım ısıtma koltuk bile var 40 bin tl ye bu ne ya artık skodadan vaz geçiyorum iyice soğudum 7 inci skodayı almak istiyordum ama hiç bir indirim yok cuzi indirim birbuçuk yılda altı tane skoda aldım ama boşaymış skoda patronları parayı seviyor müşterinin kıymetini bilmiyor alıyosun kırk milyara bir ay sonra 30 milyar vermiyor kendiskoda bayii neye yarar bu iş hep zarar hepzarar ikinci eli sıfır bundan sonra wolswagen diyorum artık elimdeki octavia yıda satacağım ben bir pire için yorgan yakarım skoda çok yakıyor varmı itiraz eden skodanın epsine bindim her modelini aldım şimdi pişmanım keşke volswagen alaydım yok satıyor volswagen ama bayilerde skoda çok UMDUĞUM GİBİ ÇIKMADI YETİ PUANI SIFIR[/QUOTE]

chery tiggo yu bende düşünüyorum 25-30 bine onu almak daha mantıklı kim ne derse desin çinmiş bozulurmuş 40 bin boş arabaya vermektense o riske girip 25 bine 1-2 yaşında tiggo daha mantıklı.
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti FabiaElegance » 16 Mar 2010, 22:25

Skodanın 2.elinin kötülüğünden bahsedilipte cherry tiggo alınır mı hiç, mezara kadar gider walla
FabiaElegance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 16 Mar 2010, 22:34

Aklımın ucundan bile geçirmezdim tiggo'yu..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti C@GL@R » 16 Mar 2010, 22:37

2.el ucuz alır ucuz satarız bizde ne yapalım:)

http://www.sahibinden.com/2008_chery_ti ... isplayitem

şu bana yakınmış bir görmek lazım ağır bakımlarını yaptırdıysaSmile

Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti WXW » 16 Mar 2010, 22:37

siz dedikten sonra bir daha baktım da, bizim emektarı satıp eldeki parayı denkleştirip zar zor alır mıyım, cık, ben o riske girmem açıkçası, bence türkiye şartlarında hiç bilmeden denenebilecek tek marka skoda:))
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

İleti FabiaElegance » 16 Mar 2010, 23:46

[quote="caglarkrbyk"]

2.el ucuz alır ucuz satarız bizde ne yapalım:) http://www.sahibinden.com/2008_chery_ti ... isplayitemşu bana yakınmış bir görmek lazım ağır bakımlarını yaptırdıysaSmile
[/QUOTE]
Sen niyeti iyice bozdun...
Al da dinleriz artık maceralarını      
FabiaElegance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti C@GL@R » 17 Mar 2010, 00:18

inşallah kısmet bol bol paylaşırım iyi kötü maceralarımıSmile
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti isikayhan » 17 Mar 2010, 18:47

YETI, Suv Segmentinde Skoda devrini başlatıyor.  :))

http://www.autoclub.com.tr/otomagazinde ... tiyor.aspx

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti ayhani » 17 Mar 2010, 20:03

Chery forumlarına bir göz atın ondan sonra yine görüşelim :)
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti C@GL@R » 17 Mar 2010, 20:08

[quote="ayhani"]Chery forumlarına bir göz atın ondan sonra yine görüşelim :)
[/QUOTE]

ne yazoyor chery forumlarında.
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti qw12 » 18 Mar 2010, 00:16

arkadaşlar belki hatırlarsınız. bendeki fabia 1.2 combiyi satıp yeti alacaktım ya. herneyse yeti için fabia combiyi satmıştım. sattıktan sonra hevesle showroomları aradım gelmedi dediler ve işte orada beni kaybettiler. fiyatı var araba yok. ben de gittim chevrolet cruze ls aldım. yeti baz versiyon alacaktım. şimdi donanımının rezilliğini görünce iyi ki de almamışım diyorum. 40bin vereceğim ve perde hava yastığı olmayacak peh.
qw12
CLASSIC
CLASSIC

İleti octaviaman » 18 Mar 2010, 00:32

Hayırlısı olsun.Senin gönlün zaten başka yerdeymiş..Dünyada sadece iki araba olsa ,biri beğenmediğim 1.2 yeti, diğeri de cruz olsa...Yetiyi alırdım.Perde balonu olmasada olur.Tekrar hayırlı olsun...
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti SELİM_ANK » 18 Mar 2010, 00:36

[quote="qw12"]arkadaşlar belki hatırlarsınız. bendeki fabia 1.2 combiyi satıp yeti alacaktım ya. herneyse yeti için fabia combiyi satmıştım. sattıktan sonra hevesle showroomları aradım gelmedi dediler ve işte orada beni kaybettiler. fiyatı var araba yok. ben de gittim chevrolet cruze ls aldım. yeti baz versiyon alacaktım. şimdi donanımının rezilliğini görünce iyi ki de almamışım diyorum. 40bin vereceğim ve perde hava yastığı olmayacak peh.[/QUOTE]

hayırlı olsun aracınızın ayrıntılarını ve fotoğraflarını bekliyoruz

Kullanıcı avatarı
SELİM_ANK
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Elegance 2003

İleti C@GL@R » 18 Mar 2010, 00:37

[quote="qw12"]arkadaşlar belki hatırlarsınız. bendeki fabia 1.2 combiyi satıp yeti alacaktım ya. herneyse yeti için fabia combiyi satmıştım. sattıktan sonra hevesle showroomları aradım gelmedi dediler ve işte orada beni kaybettiler. fiyatı var araba yok. ben de gittim chevrolet cruze ls aldım. yeti baz versiyon alacaktım. şimdi donanımının rezilliğini görünce iyi ki de almamışım diyorum. 40bin vereceğim ve perde hava yastığı olmayacak peh.[/QUOTE]

super tercih cruze süper araba hem tasarım hemde donanım olarak.
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti qw12 » 18 Mar 2010, 00:46

teşekkür ederim arkadaşlar. skoda almadım affınıza sığınarak. ama diğer fabiam duruyor 1.2 hatchback. yanlış anlaşılmasın skodadan çok memnunum. ama bir üst sınıfta güvenlik ve fiyat olarak bana uygun geldiği için cruze aldım. donanım olarak esp, perde hava yastıkları, yol bilgisayarı, 16" alaşım jant, deri direksiyon, direksiyondan kumandalı radyo, park sensörü, alarm var. birkaç güne kadar teslim alırım kısmetse. fotoğraflarını da eklerim dilerseniz.
qw12
CLASSIC
CLASSIC

İleti mygokhan » 18 Mar 2010, 00:48

Alman stilini, duygusunu yasatmayan arabaya binemem..Allah'ta bindirmesin.Buyuk konusmamak lazim tabi..

O fiyata yan hava yastikli, guclu kuvvetli, alman SUV varsa onu alalim ,Ben dusunuyorumda alman yok o fiyata, ....
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

ÖncekiSonraki

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir