Yeti 1.2'ye lpg takılır mı?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeti 1.2'ye lpg takılır mı?

İleti isikayhan » 22 Nis 2010, 12:22

Vialle'nin LPdi sistemi %100 LPG ile çalışıyor
1.2 TSI motor Yeti haricinde Ocatavia, Fabia ve Roomster'da da kullanılacağı için çok km yapanlar açısından dizel motorlara alternatif olabilir

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti lsevinc » 19 Ekm 2010, 22:52

BURAK MYSTERİO yazdı:YAV ABİCİM ALLAHIN SEVERSEN 1.2 MOTOR NE KADAR YAKACAK YAV YAPMAYIN KURBAN OLAM Bİ GIDIM BENZİN YER BU ARABA TUTTURMUŞUNUZ Bİ LPG DİR GİDİYO ALLAH ALLAH YAV

Şöyle bi gaza yükleniyim dersen 1.6 gibi ( Hatta daha iyi ) gidiyor ve yine 1.6 kadar yakıyor...
Kullanıcı avatarı
lsevinc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Levent Sevinç
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda YETİ Greenline

İleti nakka » 05 Kas 2010, 05:10

C@GL@R yazdı:yeti alacaklar acele edecek direk çıkar çıkmaz alacak 1,2 leri sonra ben buna mı verdim diyecek 40 bin satmaya calışacak sonra 30 bine zor satacak.. 2.el yeti arayanların işine yarayacak sanki geleceği görür gibiyim:)

Bu yargıya neden ve nasıl vardın merak içindeyim...
40'a değil 51'e Yeti 1.2 aldım. Ben buna mı verdim değil iyiki vermişim diyorum. Benim aracı ikinci el almak isteyen varsa uzun ömürler dilerim. Zevker ve renkler sanırım.
nakka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Yeti 1.2 DSG Ambition

İleti MATO YETI » 09 Arl 2010, 20:44

Merhabalar,

Audi A3 1.4TFSI S-Tronic aracımı satıp yerine 52.000 TL'ye Skoda Yeti aldım. Çok çok memnunum. Önce çekiş için tereddüt etmiştim ama gerçekten çok başarılı. Bu üstün TSI motor söz konusu iken lütfen lpg'nin lafını bile etmeyin. Performanslı kullanımda en fazla 9.8 litre tüketim değeri var. Normal kullanımda 7 litre civarında seyrediyorum. İlerde yazılım ile 140HP'ye çıkaracağım. :evil:
Forumların amacı kişisel tartışma değil bilgi paylaşımıdır. En az soru sorup yardım aldığımız ölçüde biz de başkalarına yardımcı olmalıyız. Gereksiz yazışmalarla başka insanların karşılıksız ve iyi niyetli zamanlarını boşa harcamamaya çalışalım lütfen.
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Citigo ASG / Golf VII 1.4 TSI DSG Highline

İleti adıyamanlı » 07 Mar 2012, 12:27

evet arkadaşım yetilere lpg takılıyor artık adıyamanda bir araca dönüşüm yaptık ve çok güzel oldu performans süper kayıp yok yani adıyamanda ipek otomotiv de takılıyor tasaruf yüzde kırklarda
adıyamanlı
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ahmet çok
Nereden: Adıyaman
Arabanız: süper b

İleti bersu » 12 Mar 2012, 08:44

MATO YETI yazdı:Merhabalar,

Audi A3 1.4TFSI S-Tronic aracımı satıp yerine 52.000 TL'ye Skoda Yeti aldım. Çok çok memnunum. Önce çekiş için tereddüt etmiştim ama gerçekten çok başarılı. Bu üstün TSI motor söz konusu iken lütfen lpg'nin lafını bile etmeyin. Performanslı kullanımda en fazla 9.8 litre tüketim değeri var. Normal kullanımda 7 litre civarında seyrediyorum. İlerde yazılım ile 140HP'ye çıkaracağım. :evil:

Sayın Erdem bey yazılım attırınca burada paylaşacağınıza eminim,siz bu konularda uzmansınız o nedenle sizin görüş ve düşünceleriniz bizim için yol haritası bunu belirttikten sonra size bir sorum olacak 1,2 tsi yetim başlangıç paketi olduğu için 16" klasik jantlarla geldi şu an 20.000 km deyim lastik değiştirme zamanım kaç binde olmalı birde lastik değiştirirken 17"alüminyum jant almak istiyorum bu konuda jant tavsiyeniz ve 17" taktırınca mahsurlu olacakmı başka değişikler (örneğin yay) gerekecekmi aydınlatırsanız sevinirim sağlıklı günler diliyorum.
bersu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erhan ÇAYAN
Nereden: İzmir
Arabanız: YETİ-1,2 DSG 2011

Önceki

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir