Çıkma parcaları nereden temin ediyorsunuz...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Çıkma parcaları nereden temin ediyorsunuz...

İleti faruk_sakarya » 09 Haz 2010, 03:02

Arkadaslar merhaba,aracı alalı 1 yıl oldu tam,sag cam motoru ve kartı arızalıydı alırken,Galeriden aldım,yaptıracagım dedi yaptırmadı ..refsiz!!Neyse ben buna direkt akım verdirip yolcu tarafından kullanabiliyorum(motora ufak bir tamirat yaptık)Kart arızalı oldugu için söktüm,bu karta elektrikli aynalar baglıymıs ve çalısmıyor(yan aynaların hiçbir fonksiyonu çalışmıyor)arka camlar normalde kart üstündeyken arkadan inip kalkıyordu fakat simdi arkadan inebiliyor ama kalkmıyor,sürücü tarafından kaldırabiliyorum.Bu parcanın orjinali 350 tl set olarak satılıyormus.Çıkma 100-150 civarı dediler,ok dedim getir ama hala getirmediler.Bu parcalar vw polo yada golf ile uyumlumu bilginiz varmı,yada bu parcayı en ucuz Sıfırı yada ikinci eli nasıl ve nereden temin edebilirim..Yardımcı olursanız sevinirim..(aracım 2002 fabia elegance 101 hp.)ayrıca sag sis lambası ihtiyacımda var.vereceginiz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..

CnF
faruk_sakarya
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: FARUK DELERGEÇER
Nereden: Sakarya
Arabanız: SKODA FABİA ELEGANCE 101 HP

İleti isikayhan » 09 Haz 2010, 07:19

konuyu yanlış kısma açmışsınız
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti fıratt » 09 Haz 2010, 09:55

konu yanlış yere açılmış,,
tam olarak ne stediğini net olarak yazarsan yardımcı olurum sana çıkma parçada
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti C@GL@R » 09 Haz 2010, 09:58

OLAYI BENDE ANLAMADIM AYNALARIN CAMLARIN İŞLEVİ COMFORT BEYNİNDEN YÖNETİLİR. BEN DEĞİŞTİRDİM ESKİ BEYNİ ARKADAŞA YOLLADIM YAPIP BANA YOLLAYACAK SORUNUN OYSA BENDEKİNİ VERİRİM.
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti faruk_sakarya » 09 Haz 2010, 12:30

Forumda hala yeni sayılırım,ama anladım dediginizi ilgili kısma açmalıymışım..Neyse istedigim benim şudur.Sag cam motoru üzerinde bir kart var.Bana dedilerki bu karta baglı elektrikli aynaların işlevi,kart arızalı.Bana sağ cam motoru üzerindeki kart yada motorla birlikte kart lazım.Ayrıca sağ sis lambasıda lazım.Fiyat yazıp nerden temin ettiginizide yazarsanız sevinirim,teşekkürler ilginize..
CnF
faruk_sakarya
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 09 Haz 2010, 13:33

20tl sis farın tanesi yan sanayi sıfır-diğer parçada kart halinde bulamazsın komple alman gerekir soralım bakalım sağa sola
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti C@GL@R » 09 Haz 2010, 16:12

faruk_sakarya yazdı:Forumda hala yeni sayılırım,ama anladım dediginizi ilgili kısma açmalıymışım..Neyse istedigim benim şudur.Sag cam motoru üzerinde bir kart var.Bana dedilerki bu karta baglı elektrikli aynaların işlevi,kart arızalı.Bana sağ cam motoru üzerindeki kart yada motorla birlikte kart lazım.Ayrıca sağ sis lambasıda lazım.Fiyat yazıp nerden temin ettiginizide yazarsanız sevinirim,teşekkürler ilginize..

bence yanlış biliyorsuınuz araçta comfort beyni vardır. cam ve aynaları koltuk ısıtmasını merkezil kiliti ne varsa buna bağlıdır. cam motorunun üstündeki kart başka birsey olmasın iyice araştırın derim
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti faruk_sakarya » 10 Haz 2010, 00:45

Ç@gl@r,valla sol koltuk ısıtmasıda problemli dediğin mantıklı bu aklıma gelmemişti sanırım o da kart'a baglı.Benim aracımda şuan çalışmayan aksam(karttan dolayı)sol koltuk ısıtma,sağ-sol dikiz aynaları ısıtma ve fonksiyon,arka camlar arkadan iniyor ama arkadan kalkmıyor(ama kartı sökmeden önce çalısıyordu).Bu arada bugün sanayiye gittim,sis lambasını 40 tlye aldım kendim taktım.Kartı bir arkadasıma bıraktım,oldu gel al dedi.Neyse gittim bir elektrikçiye söktük (tabii benim içim içime sıgmıyor düzelecek diye)Adam ne dese iyi bu kart buna ait değil:(((Ben aracı aldıgımda galerici beni bir adi elektrikçiye gönderdi(Sakaryalılar için söylüyorum,atatürk sanayiisinde TiTiZ oto elektrik--ASLA BİR DAHA İŞİM OLMAZ---)neyse bu adam ben kartı onarttırırım dedi,sonra 1-2 hafta sonra olmuyormus dedi o zamanlar,iyi dedim parçayı aldım.Arabada duruyordu,işte tekrar ben bu işe niyet ettim,bugün iş çözüldü,meger benim parca gitmis,yerine ya baska bir cam kartı yada bir durum olmuş işte,ilk verdigim titiz elektrik karı karıstırmıs.Bugün oraya gittim bana dediki YAPACAK BİRSEY YOK,İSTANBULDA ORASI,FELAN..SALLADI,Allah dedim bildigi gibi yapsın,en son sanayiici olucam,en azından sanayiidekiler(bir kısmını tenzih ederim)NAMUSLU ADAM GÖRÜR!!
CnF
faruk_sakarya
CLASSIC
CLASSIC

İleti faruk_sakarya » 10 Haz 2010, 00:48

samet yazdı:20tl sis farın tanesi yan sanayi sıfır-diğer parçada kart halinde bulamazsın komple alman gerekir soralım bakalım sağa sola

Samet bey,sis lambası tamamdır,sağ cam motoru ve kartı kit olarak satılıyormus dediğiniz gibi,oralarda bir sorarmısınız rica etsem,fiyat nedir nasıl olur.Ben parcayıda bulamıyorum burada:(Ha var ama yenisi pahalı,çıkma ayarlamam gerek mutlaka..Yardımınız için şimdiden teşekkürler...
CnF
faruk_sakarya
CLASSIC
CLASSIC

İleti termineytir » 10 Haz 2010, 09:07

Faruk arkadaşımın derdinden de anlaşılacağı gibi Mezarlıktan geçerken orada tamircinin yattığını biliyorsam okuyacağım Fatiha o tamirciden eksik kalsın.
Kullanıcı avatarı
termineytir
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ferhan KARA
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Renault Twingo 1998

İleti lazianke » 10 Haz 2010, 09:23

oto 2000. web sitesi var.
vw gurubu tüm çıkmaları bulunuyor.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti psco » 10 Haz 2010, 10:35

lazianke dediği gibi oto 2000 ümraniye sanayi sitesinde burda hertürlü parça hatta vida bile bulabilirsin
Kullanıcı avatarı
psco
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Erkan Ciğerlioğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia combi ambiante

İleti lazza » 10 Haz 2010, 11:38

biz istanbulda değiliz adını yazdığınız yerin bi telefonu varmıdır?
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir