Araç Performansı Hakkındaki Düşünceleriniz...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Araç Performansı Hakkındaki Düşünceleriniz...

İleti technotibet » 25 Kas 2010, 17:02

Herkese Merhabalar...
Yeni üyeyim, bu arada skoda ile tanışmam ve detaylarını incelemem yurtdışında oldu, ülkemize de dönünce araştırmaya başladım. Özellikle yeti üzerinde duruyorum, tecrübe etme şansım olmadı, bu konuda aslında duygu meselesi diye düşünüyorum. Kullanma metod ve tekniğinize göre değişim gösterdiğinin farkındayım, şanzıman özelliği gibi. Fakat forumdaki arkadaşların duygu ve düşüncelerini samimi gördüğüm için üye olduğumu da belirtmek isterim. Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Not: Bu konunun başlığı var ama konuyu canlandırmak istedim...

technotibet
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Çanakkale
Arabanız: YETİ 1.2 DSG

İleti AhmetH » 25 Kas 2010, 17:09

donanımlı bir yeti ye istedikleri para bence değmez o araca

konsept halinden beri yani nerdeyse 2002 den beri bu araca tiltim böyle cins bir araç üreteceklerini sanmazdım ama peydah oldu işte :D

fulllenmiş hali yine bir nebze kullanılabilir dursada boşu hakikaten boş ve fuarda incelediğim kadarıyla öyle çok ortalama bir işçilik kalitesi de yok bencesi
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti technotibet » 26 Kas 2010, 13:53

En yakın zamanda inceleme yapmam ve araba hakkında görsel bir girişim de bulunmam doğru olacak. Dediğim gibi hissettiğiniz duygular bunlar, teşekkür ederim. Bir çok kişi ise işçilik kalitesini çok iyi bulduklarını, motor gücünün çok verimli olduğunu belirtince düşünüyoruz. İyi Çalışmalar
technotibet
CLASSIC
CLASSIC

İleti engin54 » 27 Kas 2010, 15:29

merhaba!

öncelikle bir yeti sahibi olarak beklentilerinizin ne olduğunu bilirseniz böyle bir araca sahip olmak istersiniz.
ben bu zamanakadar hiç ama hiç bir arabamı araştırmadan almadım sahip olduğum arabalar opel corsa gls, peugeot 205 gt, ford fiesta ,citreon berlingo,tofaş şahin, ve şimdi yetim var. araba dan beklentilerimi sonunakadar karşılıyor beklentim nedir sayayım yüksek olması motorunun iyi olması gerekli donanımların (güvenlik) ve sonrada konforda olsun biraz dedim ve bu kriterlerde araştırma yaptım en iyi fiat, en iyi tüketim, en iyi kalite ve en iyi performas olarak bu arabayı aldım öncelikli sebeplerden biri arabanın tipini ve duruşunu seviyorum sağımda solumda aynı araçlardan olmasından pek hoşlanmam farklı olmasını istedim büteçeme göre en farklı arabayıda aldığımı düşünüyorum sonra yol tutuşu yeterli performens işte orda duralım kimine yeter kimine yetmez. 3 kişilk ailemi tehlikeye atmadan yeterli performansı vererek taşıyor 200 kilometre hız yapsın diye almadığım için yaptığı sürat ve hızlanma bana yeterli geliyor zaten araç senin gaz pedalından ne istediğini algılıyor ve ona göre tepki veriyor ha yeterli gelmezse dsg de sport bölümü var ona at ne istersen verir. kısaca güzel bir araç araçla ilgili dafa fazla düşünceleri duymak yada görmek istersen ingilteredeki sitesine gir ve orada bu araç 2010 yılının aracı nasıl olmuş bak derim herkezin görüşüne saygı duyarım olumlu olumsuz yanlız düşünceler kişiseldir.
Kullanıcı avatarı
engin54
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: engin övünç
Nereden: Antalya
Arabanız: skoda yeti ford fiesta

İleti technotibet » 29 Kas 2010, 11:45

Aracı test ettim teknik özellikler ve donanımın bu arabada çok başarılı kurgulandıklarını gördüm. Fiyat aralıklarıda iyi, umarım Yeti sahibi olurum. Teşekkürler...
technotibet
CLASSIC
CLASSIC

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir