yeti ön konsul renkleri

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yeti ön konsul renkleri

İleti farketmez » 21 Arl 2010, 12:31

Değerli arkadaşlar bende Yeti exp 1.2 105 bg tsi araç var 2. el aldım bana alırken dod satan görevli ön tablo nun renkleri de değişiyor dedi nereden olduğunu bilmediğini söyledi bende kitapçığını inceledim ama bulamadım ben ön tarafın ışıklandırmasının a3 te olduğu gibi kırmızı türü bordo ya yakın yanmasını istiyorum bununla ilgili bilgisi olan varmı yardımlarnız için teşekürler

farketmez
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: A.Kadir
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: skoda yeti exp 1.2 105 Tsi

İleti technotibet » 24 Arl 2010, 13:14

Böyle bir renk değişimi olmadığını alman ve çek forumlarına yazarak öğrendim. Bilginiz olsun...
technotibet
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Çanakkale
Arabanız: YETİ 1.2 DSG

İleti farketmez » 25 Arl 2010, 21:53

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim kitapçığında bulamamiştım onun için satıcının kulaktan dolma söylediğini tahmin ettim sizin cevabınızda benim düşüncemi perçinledi.
farketmez
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: A.Kadir
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: skoda yeti exp 1.2 105 Tsi

İleti erdemguner35 » 26 Arl 2010, 12:23

ışığın rengini değil de parlaklılığını değiştirebiliyorsunuz diye biliyorum. dod taki satıcı heralde onu renk değişimi olarak algılamış olabilir.

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir