2. El Yeti

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2. El Yeti

İleti AhmetH » 20 Oca 2011, 21:17

bu hep olur diğer forumlarda da..
direk karın ağrısı yapanı konudan banlarız olur biter..

youtube videoları altına serbest yazı alanı çıkınca ne oldu direk küfür gani..
online oyun sitelerinde napılıyor direk küfür.

sorun bizim insanlarımıza has. imkanı bulunca geyik mutlaka döner

konuya gelince yeti yi 2002 yılında konstept halinden beri sevmem. aynı yıllarda Tudor konseptini audi a5 diye audi ye peydah ettiler skoda ya yeti denen ucubeyi reva gördüler.
bu şu 4 markalı alman otomotiv devinin politikaları sonucu şekilleniyor..
hadi audi harbi farklı VW ne ki. sadece marka satıyor.
spor araç olayınıda seata pasladılar..

bana sorarsanız yeti bir facia dır. ve yakın zamanda deli mezarcı fiyatlara el değiştirecek. tiguan dan örnek alın

şimdi bile paran olsa skoda mı vw sorusuna tereddütsüz VW cevabını yapıştıranlar 2. elde Tiguan imkanı varken Yeti mi alacak :D evet yeti alacak çünkü zır dolu olacak ve boş tiguandan ucuz olacak :lol:

bu işler böyle... superb alıp utancından bütün skoda amblemlerini söken kapatan pis zihniyette insanlar var çünkü memlekette

bakınız ;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 7353/detay

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti Satli » 20 Oca 2011, 22:02

yerden göğe haklısın be hocam markayı kirletmiş ''eşşek hoşaftan ne anlar suyunu içer denesi kalır'' misali bide masraf yapmış hala tatmin olmamış ne diyelim yaratan akıl versin insanımıza yazık.
Kullanıcı avatarı
Satli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Salih Fikret Atlı
Nereden: Antalya
Arabanız: Seat Leon TDI DSG, Seat İbiza Cupra

İleti YetisizFakir » 21 Oca 2011, 15:10

konuyu saptıran arkadaşlar var kesinlikle her neyse
merak eden araştırır bulur ben burda reklâm mı yapacağım şimdi?
Herkes kafasına göre bir şey yazıyor buraya ...

SUV sınıfına ait yüksek olan
1.2 motorlu

her hangi bir araç söyleyin bana YETI ile kıyaslıyacağım özelliklerini
fiyat/performans/yakıt tüketimi vs vs diğer özelliklere göre

elbette herkesin almak istediği araçtan umduğu şey farklıdır

benim isteklerimin hepsine cevap veriyor demiyorum zaten hiç kimse istediği gibi bir arabayı alamaz(yaptırır"nasıl yani ben otomobil üreticisi miyim" Cevap: "Tabiki değilsin" o zaman aramızda otomobil üretecek birisi yok yani üretilenlerden bize en uygun olanını tercih edip alacağız)

bütün özellikleriyle istediği arabayı isteyen kişi gider o arabayı sıfırdan kendi imâl eder zaten

YETI benim isteklerimin %90 ına cevap veriyor bu da benim için yeterli bir oran

bilmem anlaşılıyor mu dediklerim
Kullanıcı avatarı
YetisizFakir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Murat GÜMÜŞEL
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti MATO YETI » 25 Oca 2011, 14:18

AhmetH yazdı:.......
bu işler böyle... superb alıp utancından bütün skoda amblemlerini söken kapatan pis zihniyette insanlar var çünkü memlekette

bakınız ;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 7353/detay

Bu ilanı Skoda genel müdürüne direkt olarak iletiyorum arkadaşlar. Bilginize. Bu tür kötü uygulamalara rastlarsanız siz de sorumlu ve bilinçli bir Skoda kullanıcısı olarak Yüce Oto'ya (0 216 383 80 80) bildirin lütfen.

Ferrari firmasının aracına LPG takan kişiden aracı almasını anımsayın. Markanın kötü imaj bırakmasına neden olan bu tür davranış/uygulamaları sorumlu tüketiciler olarak gereken yerlere bildirmemiz gerekir.
Forumların amacı kişisel tartışma değil bilgi paylaşımıdır. En az soru sorup yardım aldığımız ölçüde biz de başkalarına yardımcı olmalıyız. Gereksiz yazışmalarla başka insanların karşılıksız ve iyi niyetli zamanlarını boşa harcamamaya çalışalım lütfen.
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Citigo ASG / Golf VII 1.4 TSI DSG Highline

İleti MATO YETI » 20 Şub 2011, 15:47

Merhaba arkadaşlar,

Aracındaki Skoda amblemlerini kapatan kişi ile ilgili Skoda Genel Müdürü Sn. Mahmut Kadirbeyoğlu ile görüşmüştüm. Bana gerekli işlemlerin yapılarak konunun çözümlendiğini belirttiler. Detayını sormadım ama aracı Skoda satın aldı sanırım, ilan artık yok. :)

Buradan tekrar Skoda Genel Müdürü Sn. Mahmut Kadirbeyoğlu'na gösterdiği ilgi ve özen için teşekkür ediyorum.
Nasıl bir markaya sahip olduğumuzu bir kez daha anlamış olduk.
Forumların amacı kişisel tartışma değil bilgi paylaşımıdır. En az soru sorup yardım aldığımız ölçüde biz de başkalarına yardımcı olmalıyız. Gereksiz yazışmalarla başka insanların karşılıksız ve iyi niyetli zamanlarını boşa harcamamaya çalışalım lütfen.
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Citigo ASG / Golf VII 1.4 TSI DSG Highline

Önceki

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir