Yeti Off-Road Paket-Çamurluk Koruyucu (5L0 071 069) Montajı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeti Off-Road Paket-Çamurluk Koruyucu (5L0 071 069) Montajı

İleti skodaizm » 05 Mar 2012, 22:22

MATO YETI yazdı:Merhaba Arkadaşlar,

Kitapçıkta yazan iki markaya ait iki tipte kimyasal var. Bunlar kimyasal ürün olduğundan Skoda Türkiye tarafından ithal edilemiyor ne yazık ki (Çok saçma kanunlarımız var, elektronik ürünler de ithal edilemiyormuş otomotiv sektörü olduğundan :? ) Bunlar yerine Würth marka ürün kullandık. Aşağıda fotoğrafını görebilirsiniz.

Kullanılan yapıştırıcı:

Yine okumamışsın!!! doğru düzgün. Parçaları Skoda Yüce getirmiş ama yapıştırıcı ve elektronik ithal etmiyormuş. Kırmızı ile belirginleştirdim ki görülsün...

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti skodahastası » 05 Mar 2012, 22:28

skodaizm yazdı:

Kitapçıkta yazan iki markaya ait iki tipte kimyasal var. Bunlar kimyasal ürün olduğundan Skoda Türkiye tarafından ithal edilemiyor ne yazık ki (Çok saçma kanunlarımız var, elektronik ürünler de ithal edilemiyormuş otomotiv sektörü olduğundan :? ) Bunlar yerine Würth marka ürün kullandık. Aşağıda fotoğrafını görebilirsiniz.

Kullanılan yapıştırıcı:

Yine okumamışsın!!! doğru düzgün. Parçaları Skoda Yüce getirmiş ama yapıştırıcı ve elektronik ithal etmiyormuş. Kırmızı ile belirginleştirdim ki görülsün...

ya arkadaşım burda diyorki kimyasal olduğundan skoda türkiye tarafından ithal edilemiyor ne yazıkki sen burda ki yafta skoda türkiye bu paraçaları getiriyor anlıyorsana helal olsun ben adama gibi okuyorum ama göremiyorum burda açık açık skoda türkiye tarafından getirildi ama kimyasal ürün olduğundan skoda ithal getirmiyor yazmıyor !
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti skodaizm » 05 Mar 2012, 22:33

Anladım ki ne yazsam boşuna.

Anlayan anladı ama anlaması gereken anlamadı demekki.

Yerinde olsam bu kadar merak ettiğim konuyu temcit pilavı gibi uzatacağıma konu sahibine özel mesajdan veya yüce motora mail tel vs ile sorup acı gerçeği öğrenirim.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodahastası » 05 Mar 2012, 22:38

skodaizm yazdı:Anladım ki ne yazsam boşuna.

Anlayan anladı ama anlaması gereken anlamadı demekki.

Yerinde olsam bu kadar merak ettiğim konuyu temcit pilavı gibi uzatacağıma konu sahibine özel mesajdan veya yüce motora mail tel vs ile sorup acı gerçeği öğrenirim.

işte böyle sus bus olursun ben sana açık açık skoda türkiye getiriyor yazıyorsa göster dedim gösteremedin yanlız sana benden bir şey herşeye maydonoz olma bırak o insan nasıl istiyorsa öyle yapsın ve sana bir insan o şeyi göster diyorsa gösterebilmeli eger devam etmek istiyorsan bu tartışmaya özel mesaj at ve ben arkadaşın nerde yaptırdığını merak ettim ama kendisi siteye uğramadığı için bilmiyor ben yaptırırsan skoda türkiyede yaptırırım.............

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodaizm » 05 Mar 2012, 22:56

skodayeti yazdı: işte böyle sus bus olursun ben sana açık açık skoda türkiye getiriyor yazıyorsa göster dedim gösteremedin yanlız sana benden bir şey herşeye maydonoz olma bırak o insan nasıl istiyorsa öyle yapsın ve sana bir insan o şeyi göster diyorsa gösterebilmeli eger devam etmek istiyorsan bu tartışmaya özel mesaj at ve ben arkadaşın nerde yaptırdığını merak ettim ama kendisi siteye uğramadığı için bilmiyor ben yaptırırsan skoda türkiyede yaptırırım.............

Yine dersini iyi çalışmamışsın. Aşağıda yaptırdığı yer ayan beyan yazıyor.

İşlemler oldukça zahmetli, kesinlikle profesyoneller tarafından yapılması gerekiyor. Skoda Yüce Oto kaporta ustalarına teşekkür ediyorum, çok titiz ve dikkatli çalıştılar.

Bu arada yazıdıklarına dikkat et. Anladığım kadarıyla ya akıl yaşın yada gerçek yaşın oldukça küçük ki seviyeyi aşağıda tutuyorsun. Aklını başına topla. Yazılan her yazının sanal da olsa hukuki sorumluluğu vardır.

Seni kaale alacak olsam gereken cevabı çok rahatlıkla alacağının da bilincinde olmanı önerirdim....

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodahastası » 06 Mar 2012, 07:37

sayın arkadaşım bakın burada yüce motorda yyapıldığı gayet ortada yanlız paraça olarak erdem yılmaz diye birinin sitesinden bir link koymuş amman velakin bana ben çek cumhuriyetinden sipariş ettimm demiş ben burda nerde yaptırdığını değil hangi firmadan aldığını soruyorum çok büyük itimal erdem yılmaz diye birinden yardım almış ama çek cumhuriyetinden nerden aldığını soruyorum buurda arkadaş yadığına göre çek cumhuriyetinden gelmiş parçalar yüce auto böyle parçaları siparişle getiriyor yanlız burda arkadaşın bu dediğine bakarak yüce auto dan getirmiştir demek yanlış niye mi başka firmalarda çek mumhuriyetinden getire biliyor şayet sitede bir arkadaşımınız var ürünü skoda yetikili servisinde yaptırabiliniyor ben burda nerde yaptırdınız değil hangi firamadan siparişle getirip skoda yüce motorda yaptırdınız diyorum

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti platinyeti » 06 Tem 2012, 09:37

merhabalar . acaba türkiye'ye gelen yedek parçalar arasında yetiye uygun ön ve arka çamurluk var mı?sadece çamurluk!ya da fiyatı hakkında bilginiz varsa söyleyebilir misiniz. tiguanlarda görüyorum çok şık duruyorlar. belki bizim yetilere de uyar . teşekkürler
platinyeti
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alper
Nereden: Yozgat
Arabanız: skoda yeti dsg amb.

İleti stroom » 29 Eyl 2012, 12:26

MATO YETI yazdı:Arkadaşlar çok teşkkür ederim iyi dilekleriniz için. Yaptırdığım uygulamanın beyaz renkte daha iyi duracağını düşünüyorum ben de kesinlikle. Nette fotoğraflarını görmüştüm gerçekten çok daha hoş duruyor. Skoda'nın Off-Road paketi ile ilgili fotoğraflarında da hep beyaz Yeti kullanmışlar. Satılık ilanındaki beyaz tampon uygulaması aracın tasarım karakteristiğini bozmuş bence. Tabi bunlar kişisel zevk diyebilirsiniz ama ben ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımından mezun olduğum için tasarımcı gözüyle değerlendiriyorum ;)
Parça paketinin fiyatına gelince, 750 TL olarak aldığım fiyattan bayağı aşağı indiler, onu söyleyeyim. Fikir vermesi açısından Çek Cumhuriyeti fiyatını söyleyeyim, 421 TL! (https://eshop.skoda-auto.cz/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=10001&productId=1100000001003181&langId=-1)

Ayrıca bu adresten kendiniz de 280 Euro'ya getirtebilirsiniz: http://www.superskoda.com/de/Skoda/Yeti/Yeti-ORIGINAL--Skoda-Autoas-fender-flares-full-set

Satın almak isteyen varsa özel mesaj atın yardımcı olurum.

bu allahın plastiği 750 tl mi yapıştırıcısı bile yok ben lafımı tekrarlıyorum arkadaş aksesuar parasına bir yeti daha alırım
stroom
CLASSIC
CLASSIC

İleti gralcan » 04 Ekm 2012, 16:12

İlgili siteden parça online sipariş ile alabiliyor muyuz yani ülmemize shipping var mı yoksa skoda bayisini araya sokup tüzel olarak istemek mi gerekiyor?
gralcan
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ahmet Bahadır Cansız
Nereden: Ankara
Arabanız: Golf

İleti YÜNCÜLER OTOMOTİV » 04 Ekm 2012, 16:20

gralcan yazdı:İlgili siteden parça online sipariş ile alabiliyor muyuz yani ülmemize shipping var mı yoksa skoda bayisini araya sokup tüzel olarak istemek mi gerekiyor?

aradığınız parça burada efendim hemen kargolarız.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-a ... 266/detay/
SKODA - YÜNCÜLER OTOMOTİV - TEKİRDAĞ-MERKEZ
0282 231 21 75
www.yunculer.com
www.facebook.com/yunculerskoda
Kullanıcı avatarı
YÜNCÜLER OTOMOTİV
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Tekirdağ

İleti gralcan » 04 Ekm 2012, 22:13

gralcan